Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Mgr. Dana Šárošiová Maklér pre lokalitu Košice a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Diamond Reality Šosták, s.r.o.

Narodila som sa v Košiciach a práve toto mesto patrí medzi moje najobľúbenejšie. Tu sa viažu moje spomienky na obdobie štúdia na strednej a vysokej škole, či mojich ďalších pracovných aktivít.
Mgr. Dana Šárošiová

Obráťte sa na mňa

V roku 2001 som úspešne ukončila štúdium na vysokej škole v odbore učiteľstvo matematiky a informatiky a práve vďaka tomu máte istotu, že spravím všetko pre to, aby sa Vaša nehnuteľnosť predala za najvyššiu možnú cenu na trhu a k tomu využijem najmodernejšie technológie, ktoré výrazne zefektívnia a urýchlia celý proces. Niekoľko rokov som žila v zahraničí, pričom všetky moje aktivity boli spojené predovšetkým s prácou s ľuďmi. Aktívne ovládam anglický jazyk, ktorý viem dostatočne využiť aj pri svojej práci.

Obchodovaniu, predaju a poradenstvu sa venujem od roku 2016. Najprv to bolo pre telekomunikačnú spoločnosť, kde hlavnou náplňou mojej práce bola komunikácia so zákazníkmi, riešenie ich často aj zložitých požiadaviek, telefonické poradenstvo a predaj telekomunikačných služieb a produktov. Počas tohto obdobia som bola 3 krát po sebe ocenená ako TOP predajca. Realitám som sa venovala vo svojom voľnom čase a preto som sa rozhodla posunúť svoje znalosti o úroveň vyššie. Nechýba mi obchodný duch a rada prijímam nové výzvy.

Klientom ponúkam komplexné služby v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti.  Spolupracujem so spoľahlivým tímom kvalifikovaných ľudí s dlhoročnými skúsenosťami z odboru právneho, katastrálneho a hypotekárneho.  U nás Vám zabezpečíme profesionálne fotografie, videá a 3D virtuálne prehliadky, vďaka ktorým sa môže záujemca o kúpu v pokoji poprechádzať po nehnuteľnosti z pohodlia svojho domova. Na obhliadku prichádza už len vážny záujemca a tým šetríme Váš čas. U nás máte všetko pod jednou strechou, všetko vybavíme za Vás k Vašej spokojnosti s rešpektovaním Vašich potrieb.

Najväčším úspechom je pre mňa každý jeden klient, ktorý dokáže oceniť moju prácu a šíri ďalej pozitívne referencie. Veľmi dôležitá je pre mňa vzájomná spokojnosť. V práci realitnej agentky vidím možnosti, ako Vám pomôcť pri tomto náročnom procese a zároveň príležitosť ako využiť moje schopnosti a skúsenosti, ktoré som rokmi nadobudla.