2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA

2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA
Iba u nás
2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA
2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA
2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA
2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA
2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA
2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA
2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA
2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Mgr. Denisa Barníková
0915 376 025
barnikova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
15 000 €
Mesto / Obec: 
Medzilaborce (okres Medzilaborce)
Ulica: 
Kapitána Nálepku
Medzilaborce
Naposledy upravené: 
20.05.2020
Úžitková plocha: 
52m2
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
Poschodie: 
4
Vybavenie bytu: 
Lodžia
Špajza
Orientácia bytu: 
Sever
Západ
ID: 
29408
Popis objektu: 

DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE

Hľadáte byt v centre mesta, ktorý si môžete zrekonštruovať podľa vlastných predstáv?

Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt s lodžiou v centre mesta Medzilaborce. Byt nachádzajúci sa na 4. poschodí zo štyroch má rozlohu 51,73 m², prislúcha k nemu priestranná pivnica. V celom byte sú vymenené plastové okná, ináč je v pôvodnom stave, čo otvára široké možnosti rekonštrukcie.

Pri vchode do bytu vás očarí priestranná chodba, z ktorej sa vchádza do WC a kúpeľne, do kuchyne, obývačky a do špajze, ktorá ponúka veľa úložného priestoru. V kuchyni je dostatok priestoru na varenie a zároveň na jedálenskú časť. Z nej sa vychádza na veľkú lodžiu, kde si môžete vychutnávať kávičku pri západe slnka. Z kuchyne sa tiež prechádza do spálne. Kuchyňa a spálňa sú orientované na západ, obývacia izba na sever.

Panelový bytový dom je zateplený, má vymenenú strechu a je bez výťahu.

Termín obhliadky je stanovený na 2.6.2020 v popoludňajších hodinách.

Pre bližšie informácie ma kontaktujte v pracovných dňoch telefonicky v čase od 9:00 do 17:00, emailom alebo osobne v kancelárii na Ul. 26. novembra 1509/1, Humenné.

Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Technické informácie: 
2 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA. Úžitková plocha 52 m2. Celková plocha: 52 m2. Podlahová plocha: 52 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: C. Konštrukcia: Zateplená. Nezariadený. Kúpeľňa: bytové jadro - umakartové, klasická vaňa, umývadlo. Okná: Plastové okná. Kuchyňa: Pôvodná kuch. linka, Sporák - plynový. Vybavenie bytu: Lodžia, Špajza. Orientácia: Sever, Západ. Umiestnenie: Panelový bytový dom. Vedľajšie priestory: Pivnica. Poschodie: 4. Počet miestností: 2. Počet kúpeľní: 1. Počet WC: 1