3 izbový byt Ostravská Košice

3 izbový byt Ostravská Košice
Znížená cena
3 izbový byt Ostravská Košice
3 izbový byt Ostravská Košice
3 izbový byt Ostravská Košice
3 izbový byt Ostravská Košice
3 izbový byt Ostravská Košice
3 izbový byt Ostravská Košice
3 izbový byt Ostravská Košice
3 izbový byt Ostravská Košice

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Štefan Matyašovszký
0944 919 318
matyasovszky@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
113 000 €
Mesto / Obec: 
Košice-Juh (okres Košice IV)
Ulica: 
Ostravská
Košice-Juh
Naposledy upravené: 
08.07.2020
Úžitková plocha: 
68m2
Kategória: 
3 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
Vybavenie bytu: 
Špajza
Internet
Výťah
Bezpečnostné dvere
ID: 
28983
Popis objektu: 

Diamond Reality so súhlasom majiteľa bytu predávajú krásny kompletne  zrekonštruovaný 3 izbový byt na Ostravskej ul., v Košiciach. OV.  S kuchynskou linkou vyhotovenou na mieru,  spotrebičmi a veľmi peknou kúpeľňou.Byt je dizajnovo a esteticky ladený a z kvalitných materiálov. S prekrásnym a večným výhľadom. Tento byt ponúka príjemné bývanie v lokalite s mimoriadnou dobrou občianskou vybavenosťou.Výmera tohto príjemného bytu je 68 m , je bez balkónu, s dvoma komorami. Byt je situovaný na 3 poschodí . Energ. certifikat-nie.

Do pozornosti dávam aj jeho atraktívnu cenu ktorá je len 113000 Eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.
 

V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. Pokiaľ máte záujem o teno veľmi pekný byt , kontaktujte prosím Štefana Matyašovszkého na tel. č. 0944 919 318 alebo mailom : matyasovszky@diamondreality.sk.Teším sa na obhliadku.

Technické informácie: 
3 izbový byt Ostravská Košice. Úžitková plocha 68 m2. Celková plocha: 68 m2. Podlahová plocha: 66 m2. Stav nehnuteľnosti: po rekonštrukcii. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Panelová / Železobetónová. Čiastočne zariadený. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, klasická vaňa, umývadlo, WC, keramické obklady. Podlahy: Plávajúce podlahy, Dlažba keramická. Okná: Plastové okná. Kuchyňa: Nová kuch. linka, Keramický obklad, Umývačka riadu, Sporák - kombinovaný, Mikrovlnka. Dopravné spojenie: MHD, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Vybavenie bytu: Špajza, Internet, Výťah, Bezpečnostné dvere. Parkovanie: verejné parkovanie. Umiestnenie: Panelový bytový dom. Vedľajšie priestory: Pivnica. Okolité priestranstvo: Sídlisko. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Banka, Obchodný dom, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD. Elektrické pripojenie: 230 V. Kanalizácia: Verejná kanalizácia. Vodný zdroj: Verejný vodovod. Vykurovanie: ústredné - diaľkové. Zdroj teplej vody: Diaľkový rozvod.