3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA MIEROVEJ

3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA MIEROVEJ
Iba u nás
3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA MIEROVEJ
3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA MIEROVEJ
3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA MIEROVEJ
3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA MIEROVEJ

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
53 500 €
Mesto / Obec: 
Humenné (okres Humenné)
Ulica: 
Humenné
Naposledy upravené: 
11.06.2019
Úžitková plocha: 
72m2
Kategória: 
3 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
Vybavenie bytu: 
Balkón
Orientácia bytu: 
Juh
ID: 
26912
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Výborne riešený 3 izbový byt  s veľkým balkónom a nepriechodnými izbami ponúkame na predaj v Humennom  na žiadanej Mierovej ulici oproti ĽŠU.

Byt o veľkosti 68 m2 plus balkón je situovaný na 5.poschodí v bytom dome o ktorý sa stará SVB. Pôvodný stav s výnimkou plastových okien a vymenenej kuchynskej linky ponúka možnosť rekonštrukcie podľa vlastného uvaženia.

K bytu prináleží murovaná pivnica. V blízkej budúcnosti je plánovaná výmena výťahu, ktorý bude k dispozícií od prízemia.Orientácia izieb je na severnú a južnú stranu.

Termín prvej obhliadky je stanovený na 19.  júna v popoludňajších hodinách. Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod.

Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru  právnickeho, ekonomického a finančného sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Technické informácie: 
3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA MIEROVEJ. Úžitková plocha 72 m2. Celková plocha: 72 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Panelová / Železobetónová. Kúpeľňa: bytové jadro - umakartové. Okná: Plastové okná. Dopravné spojenie: MHD, SAD, ŽSR, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Vybavenie bytu: Balkón. Parkovanie: verejné parkovanie. Orientácia: Juh. Umiestnenie: Panelový bytový dom. Vedľajšie priestory: Pivnica.