A2 - R E Z E R V O V A N É

A2 - R E Z E R V O V A N É
Rezervované
A2 - R E Z E R V O V A N É

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
Cena dohodou
Mesto / Obec: 
Humenné (okres Humenné)
Ulica: 
Humenné
Naposledy upravené: 
19.06.2021
Úžitková plocha: 
300m2
Kategória: 
Rodinný dom
Typ vlastníka: 
Právnická osoba
ID: 
29832
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - VÝHHRADNE.

Už dlhšie snívate o bývaní v novom, modernom rodinnom dome na peknom slnečnom mieste, kde ranné slnečko  vás bude  zobúdzať a večer pri poháriku vínka na terase vám slnenčné lúče budú posielať božteky na líce ?

Chcete zabezpečiť vašim detičkám  bezpečné šantenie na vlastnej záhrade ?

Chcete moderný a nadčasový interiér?

Chcete sa pýšiť bývaním, ktoré vám žiaden byt nedokáže ponúknuť ?

Chcete, ale sa obávate, že na to nemáte.? My vás presvedčíme o opaku.

Ponúkame vám riešenie: rezervačná záloha len 5.000 eur. Ďalšie financovanie je možné cez HÚ, ktorý vám za výhodných podmienok vybavíme, alebo výmennou za byt s doplatkom na splátky.

Stačí ak zavoláte, dohodnete si osobné stretnutie a pri dobrej kávičke si  vyjednáte výhodné  podmienky..

NEVÁHAJTE - BÝVAJTE V KRÁSNOM NOVOM DOME V HUMENNOM.

https://slnecnydvor.diamondreality.sk/

Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania,  predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Technické informácie: 
A2 - R E Z E R V O V A N É. Úžitková plocha 300 m2. Celková plocha: 300 m2. Stav nehnuteľnosti: novostavba. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná – tehlová. Nezariadený. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, klasická vaňa, sprchový kút, umývadlo, WC, keramické obklady. Podlahy: Plávajúce podlahy, Dlažba keramická. Okná: Plastové okná. Dopravné spojenie: MHD, SAD, ŽSR, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Parkovanie: vyhradené parkovanie. Okolité priestranstvo: Sídlisko, Lesy, Lúka. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Banka, Obchodný dom, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD.