LUXUS - ELEGANCIA - NADČASOVOSŤ - PRE NÁROČNÝCH

LUXUS - ELEGANCIA - NADČASOVOSŤ - PRE NÁROČNÝCH
Výnimočná ponuka
LUXUS - ELEGANCIA - NADČASOVOSŤ - PRE NÁROČNÝCH
LUXUS - ELEGANCIA - NADČASOVOSŤ - PRE NÁROČNÝCH
LUXUS - ELEGANCIA - NADČASOVOSŤ - PRE NÁROČNÝCH
LUXUS - ELEGANCIA - NADČASOVOSŤ - PRE NÁROČNÝCH
LUXUS - ELEGANCIA - NADČASOVOSŤ - PRE NÁROČNÝCH
LUXUS - ELEGANCIA - NADČASOVOSŤ - PRE NÁROČNÝCH

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
99 000 €
Mesto / Obec: 
Humenné (okres Humenné)
Ulica: 
Starinská
Humenné
Naposledy upravené: 
29.11.2019
Úžitková plocha: 
105m2
Kategória: 
4 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
Poschodie: 
3/3
Vybavenie bytu: 
Bezpečnostné dvere
Orientácia bytu: 
Sever
Juh
ID: 
28138
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Ste náročný klient, uprednostňujúci nové, malé bytové domy, ktoré su situované v zástavbe rodinných domov, postavené z kvalitných materiálov v oplotenom  areáli, kde sa vstupuje cez elektrickú posuvnú bránu, čo zabezpečuje vysokú mieru bezpečnosti pre vaše hrajúce sa deti , ako aj majetok ? Ak ste odpovedali áno, čo i len na jednu z položených otázok, potom táto ponuka je určená pre vás.

Pripravili sme na predaj exkluzívny 4 izbový byt v  bytom dome na Starinskej ulici v Humennom v ktorom je len 12 bytových jednotiek, rozdelených do dvoch vchodov. Bytový dom je tehlový, kolaudovaný v roku 2003 s kvalitnou bramakovou strechou. Ku každému bytu prislúcha časť záhrady, ktorá umožňuje pestovanie ovocia, zeleniny, alebo aj len využívanie na relax a zábavu. O čistotu v bytovom dome, ako aj v celom areáli sa stará upratovací servis.

Ponúkaný byt s veľku pivnicou s denným svetlom, ktorá je situovaná na prízemí  bytového domu predstavuje takmer 105 m2.

Interiér bytu je trendovo rozdelený na obývaciu izbu, ktorá je diskrétne prepojená s kuchyňou, veĺkú spálňu s balkónom, priestrannú detskú izbu, izbu určenú pre hostí, veľkorysú kúpelňu a samostatné WC. Kvalitu použitých materiálov prezentuje drevená podlaha, značková sanita, trojsklá, klimatizácia, kvalitné dvere s obložkami, WC s elektrickým bidetom, výborná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi ( sklokeramická - plynová varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, digestor a umývačka riadu), Štyri veľké vstavané skrine vytvárajú dostatok odkladacieho priestoru.

Zriedkavým bonusom je vlastný, plynový kotol, čo zaručuje nízke mesačné náklady na bývanie, ktoré predstavujú cca 130 EUR plus elektrina.

K bytu je možné dokúpiť garáž s elektrickou sekčnou bránou, ktorá je hneď vedľa vchodu v ktorom sa nachádza ponúkaný byt.

Požadovaná cena je vzhľadom na veľkosť, stav a kvalitu viac ako priaznivá.

Prvá obhliadka sa uskutoční 06.12.2019 v popoludňajších hodinách.

Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636 v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod.,  emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom 

Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru  právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

 

 

Technické informácie: 
LUXUS - ELEGANCIA - NADČASOVOSŤ - PRE NÁROČNÝCH. Úžitková plocha 105 m2. Celková plocha: 105 m2. Stav nehnuteľnosti: po rekonštrukcii. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná – tehlová. Čiastočne zariadený. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, klasická vaňa, umývadlo, keramické obklady. Podlahy: Dlažba keramická, Drevená podlaha. Okná: Plastové okná. Kuchyňa: Nová kuch. linka, Umývačka riadu, Sporák - plynový, Mikrovlnka. Dopravné spojenie: MHD, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Vybavenie bytu: Bezpečnostné dvere. Parkovanie: garáž. Orientácia: Sever, Juh. Umiestnenie: Tehlový bytový dom. Vedľajšie priestory: Pivnica. Poschodie: 3/3. Plocha balkóna: 5 m2.