LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH

LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH
Iba u nás
LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH
LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH
LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH
LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH
LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH
LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH
LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH
LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
Cena dohodou
Mesto / Obec: 
Humenné (okres Humenné)
Ulica: 
Humenné
Naposledy upravené: 
30.09.2020
Úžitková plocha: 
300m2
Kategória: 
Rodinný dom
Typ vlastníka: 
Právnická osoba
ID: 
29832
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Krásne, moderné novostavby  v Humennom ponúkajú možnosť už len 8 z vás stať sa vlastníkom ponúkanej luxusnej nehnuteľnosti. ( 4 domy sú predané, 2 domy rezervované)

Výstavba domov je realizovaná na rázcestí Jasenovskej a Košickej ulice s výbornou pešou dostupnosťou do centra mesta.

Interiér , ako aj exteriér domu sú naprojektované v súlade s požiadavkami súčasných trendov, čo sa týka estetiky, účelnosti, kvality a energetickej úspornosti.

Dvojpodlažný dom je rozdelený na komunikačnú - dennú časť, ktorá je na prízemí a oddýchovu - nočnú, situovanú na poschodí.

Murovaná, celotehlová stavba s kvalitnými oknami  ( trojsklo ) bude zateplená minerálnou vatou. Rekuperačné jednotky sa postarajú o ekonomický úsporné vetranie. Vonkajšie žalúzie s el.motorčekom zabrania prehrievaniu interiéru v lete a pomôžu k vytvoreniu tepelnej pohody v zime.

Dve kúpelne s WC, sprchou a vaňou umožňuje vykonanie hygieny pre viacerých členov rodiny súčasne, čo je veľkou výhodou hlavne v rannej časovej tiesni.

Nesmieme zabudnúť ani na čaro letných, rodinných grilovačiek s priateľmi a popíjanie kávičky na komfortnej, celoprekrytej terase, ktorá je spojená so záhradou.

Dve parkovné miesta pri vašom dome vás zbavia starostí s parkovaním.

Možnosť kúpy holodomu, alebo domu na kľúč.

Financovanie týchto domov je jednoduchšie, ako by ste predpokladali. Pri rezervácií zaplatíte len 20 % z ceny domu. Zvyšných 80 % doplatíte až po kolaudácií. Možnosť využitia lacných hypotekárnyh úverov, ktoré vám bezplatne vybavíme.CENA OD 120 000 eur.

NEVÁHAJTE - BÝVAJTE V KRÁSNOM NOVOM DOME UŽ ČOSKORO.

https://slnecnydvor.diamondreality.sk/

Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania,  predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Technické informácie: 
LUXUSNÁ NOVOSTAVBA NA DOSAH. Úžitková plocha 300 m2. Celková plocha: 300 m2. Stav nehnuteľnosti: novostavba. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná – tehlová. Nezariadený. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, klasická vaňa, sprchový kút, umývadlo, WC, keramické obklady. Podlahy: Plávajúce podlahy, Dlažba keramická. Okná: Plastové okná. Dopravné spojenie: MHD, SAD, ŽSR, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Parkovanie: vyhradené parkovanie. Okolité priestranstvo: Sídlisko, Lesy, Lúka. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Banka, Obchodný dom, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD.