MODERNÝ INTERIÉR - POCTIVÁ REKONŠTRUKCIA - VÝBORNÁ LOKALITA

MODERNÝ INTERIÉR - POCTIVÁ REKONŠTRUKCIA - VÝBORNÁ LOKALITA
Iba u nás

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
57 000 €
Mesto / Obec: 
Humenné (okres Humenné)
Ulica: 
Vihorlatská
Humenné
Naposledy upravené: 
14.08.2019
Úžitková plocha: 
56m2
Kategória: 
2 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
Poschodie: 
1/3
Orientácia bytu: 
Juh
ID: 
27348
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

V susedstve NÁMESTIA SLOBODY na Vihorlatskej ulici v Humennom pripravujeme predaj perfektného dvojizbového bytu s južnou orientáciou na žiadanom prvom poschodí.

V byte sa momentálne dokončuje poctivá rekonštrukcia:

- sadrové omietky

- znížené stropy

. medené el.rozvody

. plávajúce podlahy

. interiérové a vchodové dvere

. zväčšená kúpelňa s veľkorysým sprchovacím kútom so zástenou 

. závesné WC

-moderné, elegantné obkladačky

- nové radiátory

- luxusná kuchyňská linka na mieru

Byt je krásne slnečný, teplý s nízkymi mesačnými nákladmi, situovaný v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome. Rozloha  predstavuje 56 m2.K bytu prináležia 2 pivnice a balkón na medziposchodí.

Perfektná lokalita v absolutnom centre mesta so všetkými bonusmi, ktoré so sebou prináša je momentálne dostupná aj pre vás.

Fotografie zverejníme v najbližších dňoch - po ukončení rekonštrukcie.

Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636,,  emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod.

Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru  právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Technické informácie: 
MODERNÝ INTERIÉR - POCTIVÁ REKONŠTRUKCIA - VÝBORNÁ LOKALITA. Úžitková plocha 56 m2. Celková plocha: 56 m2. Stav nehnuteľnosti: po rekonštrukcii. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná – tehlová. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, sprchový kút, umývadlo, WC, keramické obklady. Podlahy: Plávajúce podlahy, Dlažba keramická. Okná: Plastové okná. Kuchyňa: Nová kuch. linka. Dopravné spojenie: MHD, SAD, ŽSR, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Parkovanie: verejné parkovanie. Orientácia: Juh. Umiestnenie: Tehlový bytový dom. Vedľajšie priestory: Pivnica. Okolité priestranstvo: Mestská zástavba. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Banka, Obchodný dom, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD. Poschodie: 1/3.