Na predaj 1 izbový byt, Palárikova Košice - Juh

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Ing. Marek Boldižár
0902 722 601
boldizar@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
74 000 €
Mesto / Obec: 
Košice-Juh (okres Košice IV)
Ulica: 
Palárikova
Košice-Juh
Naposledy upravené: 
29.09.2019
Úžitková plocha: 
36m2
Kategória: 
1 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
Vybavenie bytu: 
Výťah
ID: 
27777
Popis objektu: 

Na predaj 1 izbový byt, Palárikova Košice - Juh. Byt je v osobnom vlastníctve. Nachádza sa na 12. poschodí z 13. Výmera: 36 m2. Byt má plastové okná, inak je v pôvodnom stave. K bytu prislúcha loggia a pivnica. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite.

Cena je vrátane provízie rk.V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.

Technické informácie: 
Na predaj 1 izbový byt, Palárikova Košice - Juh. Úžitková plocha 36 m2. Celková plocha: 36 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Panelová / Železobetónová. Kúpeľňa: bytové jadro - umakartové. Okná: Pôvodné okná. Dopravné spojenie: MHD, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Vybavenie bytu: Výťah. Parkovanie: verejné parkovanie. Umiestnenie: Panelový bytový dom. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Banka, Obchodný dom, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD.