Na predaj 3 izbový byt, Čierna Voda, Chorvátsky Grob

Na predaj 3 izbový byt, Čierna Voda, Chorvátsky Grob
Na predaj 3 izbový byt, Čierna Voda, Chorvátsky Grob

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Mgr. Tatiana Danišovičová
0944 328 264
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
104 000 €
Mesto / Obec: 
Chorvátsky Grob (okres Senec)
Ulica: 
Chorvátsky Grob
Naposledy upravené: 
01.03.2021
Úžitková plocha: 
71m2
Kategória: 
3 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
30244
Popis objektu: 

Na predaj starší byt s potenciálom na rekonštrukciu podľa vlastného vkusu v obci Chorvátsky Grob, časť Čierna Voda. Trojizbový byt s príslušenstvom. 1. poschodie bytového domu - zvýšené prízemie. Bytový dom: celkovo 3-podlažný, pozostáva zo suterénu a dvoch nadzemných podlaží. Dispozícia: 3 izby, kúpeľňa, WC, špajza, loggia, 2 x pivničná miestnosť v suteréne bytového domu. Vo všetkých 3 izbách možnosť napojenia na komín (vybudovanie krbu). Na chodbe je priestor na vstavané skrine. Stav bytu: pôvodný s čiastočnou rekoštrukciou. Sú tu vymenené okná, plynový kotol (Viessmann), ústredné kúrenie vrátane ohrevu teplej vody a rekonštrukciu kúpeľne a WC. Možnosť parkovania vo dvore aj pred domom na ulici. Zástavka autobusu 200 m od domu. V pešej dostupnosti základná občianska vybavenosť. Vzdialenosť od Bratislavy aj Senca 16 km.

Cena nehnuteľnosti je 104 000 EUR. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264

Technické informácie: 
Na predaj 3 izbový byt, Čierna Voda, Chorvátsky Grob. Úžitková plocha 71 m2. Celková plocha: 71 m2. Stav nehnuteľnosti: čiastočná rekonštrukcia. Energetický certifikát: Nemá.