na predaj 3 - izbový byt na sídlisku III, Prešov

na predaj 3 - izbový byt na sídlisku III, Prešov
na predaj 3 - izbový byt na sídlisku III, Prešov
na predaj 3 - izbový byt na sídlisku III, Prešov
na predaj 3 - izbový byt na sídlisku III, Prešov

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Gabriela Heredošová
0903 737 954
heredosova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
87 000 €
Mesto / Obec: 
Prešov (okres Prešov)
Ulica: 
Bajkalská
Prešov
Naposledy upravené: 
11.04.2019
Úžitková plocha: 
67m2
Kategória: 
3 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
Poschodie: 
6/7
Vybavenie bytu: 
Lodžia
Internet
Výťah
ID: 
26258
Popis objektu: 

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom v tichej časti sídliska 3 s pekným výhľadom.
Byt je v osobnom vlastníctve a jeho výmera je 67m2 + balkón a pivnica. Byt  je kompletne zrekonštruovaný a nachádza sa na 6/7 poschodí, je veľmi dobre dispozične riešený. 
Nachádza sa v bytovom dome, ktorý je zateplený, má zrekonštruovanú strechu, vymenené stupačkya nový digitálny výťah. Byt sa nachádza v obľúbenej a vyhľadávanej časti sídliska.

V okolí sa nachádza plná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, obchodné centrá, polikliniky, ihriská, zastávka MHD.

Cena nehnuteľnosti: 87 000,- €  bez províznej odmeny pre realitnú kanceláriu

Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová 

Technické informácie: 
na predaj 3 - izbový byt na sídlisku III, Prešov. Úžitková plocha 67 m2. Celková plocha: 67 m2. Stav nehnuteľnosti: po rekonštrukcii. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Panelová / Železobetónová. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, klasická vaňa, umývadlo, keramické obklady. Podlahy: Plávajúce podlahy, Dlažba keramická. Okná: Plastové okná. Kuchyňa: Nová kuch. linka, Keramický obklad, Sporák - plynový. Dopravné spojenie: MHD, SAD, ŽSR, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Vybavenie bytu: Lodžia, Internet, Výťah. Parkovanie: verejné parkovanie. Umiestnenie: Panelový bytový dom. Vedľajšie priestory: Pivnica. Okolité priestranstvo: Sídlisko. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Banka, Obchodný dom, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD. Elektrické pripojenie: 230 V. Kanalizácia: Verejná kanalizácia. Vodný zdroj: Verejný vodovod. Plyn: Zemný plyn. Vykurovanie: ústredné - plynové. Zdroj teplej vody: Diaľkový rozvod. Poschodie: 6/7.