Na predaj 3 izbový byt v Medzeve na sídl. Mladosť, Košice - okolie

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Ing. Marek Boldižár
0902 722 601
boldizar@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
31 500 €
Mesto / Obec: 
Medzev (okres Košice - okolie)
Ulica: 
Sídlisko Mladosť
Medzev
Naposledy upravené: 
01.11.2019
Úžitková plocha: 
61m2
Kategória: 
3 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
Poschodie: 
1
Vybavenie bytu: 
Lodžia
ID: 
27980
Popis objektu: 

Na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave v Medzeve na sídl. Mladosť, Košice - okolie. Byt je v pôvodnom stave. Nachádza sa na 1. poschodí. K bytu prislúcha loggia a pivnica. .

Cena je vrátane provízie rk. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.

Technické informácie: 
Na predaj 3 izbový byt v Medzeve na sídl. Mladosť, Košice - okolie. Úžitková plocha 61 m2. Celková plocha: 61 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Panelová / Železobetónová. Kúpeľňa: bytové jadro - umakartové. Okná: Pôvodné okná. Kuchyňa: Pôvodná kuch. linka. Dopravné spojenie: SAD, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Vybavenie bytu: Lodžia. Parkovanie: verejné parkovanie. Umiestnenie: Panelový bytový dom. Vedľajšie priestory: Pivnica. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Banka, Obchod. Poschodie: 1.