Na predaj 4 izbový bungalov v Ľuboticiach

Na predaj 4 izbový bungalov  v Ľuboticiach

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

PhDr. Majorošová Erika
0940 883 454
majorosova.erika@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
178 000 €
Mesto / Obec: 
Prešov (okres Prešov)
Ulica: 
Prešov
Naposledy upravené: 
05.02.2019
Úžitková plocha: 
125m2
Kategória: 
Rodinný dom
Typ vlastníka: 
Právnická osoba
ID: 
25337
Popis objektu: 

Pre všetkých, ktorí rozmýšľajú nad zmenou bývania a uprednostňujú pokoj a pohodu, ktorú im ponúka život v rodinom dome, ale v absolútnej blízkosti  mesta je určená táto zaujímavá ponuka.Na predaj je pripravená krásna novostavba nachádzajúca sa v Ľuboticiach pri Prešove. Samostatne stojaci rodinný dom je postavený na pozemku o rozlohe 621 m2  v tichej ulici mimo hlavného ťahu.

Je jednopodlažný, pôdorysne rozdelený na dennú a nočnú časť.Zastavaná plocha domu je 220 m2. Dom dispozične pozostáva z nasledujúcich časti : vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa- sprcha, , WC; 3 x samostatná spálňa, kuchyňa je spojená s obývačkou. V manželskej izbe je samostatná kúpeľňa so sprchou, WC, umývadlo. Taktiež sa tam nachádza šatník. Príprava na kozub, komín na plynový kondenzačný kotol. Dom ponúkame ako holodom. Pri odovzdávaní v dome je podlahové kúrenie, na stenách sádrové omietky, strop- sadrokarton. Steny sú vymaľované hygienickým náterom. Okná z profilu Salamander s trojitým tesnením a trojsklom. Výhodou domu je zateplený prvý rad tehál. Podlaha je zateplená v hrúbke 15 cm, obvodový múr je zateplený taktiež v hrúbke 15 cm. Hrúbka zateplenia strechy – od 40 do 55 cm, čo pri takomto zabezpečení izolácie posúva dom skoro do kategóie pasívne domy. Súčasťou je aj priestor parkovacích miest pre 3 autá so zastrešením. Finálna fasádna farba bude podla výberu kupujúceho.

V prípade záujmu volajte na tel. 0940883454 PhDr. Erika Majorošová

Technické informácie: 
Na predaj 4 izbový bungalov v Ľuboticiach. Úžitková plocha 125 m2. Celková plocha: 220 m2. Podlahová plocha: 125 m2. Stav nehnuteľnosti: novostavba. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná – tehlová. Nezariadený. Okná: Plastové okná. Dopravné spojenie: MHD, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Parkovanie: garáž. Okolité priestranstvo: Lúka. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Banka, Obchodný dom, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD. Elektrické pripojenie: 230 V, 400 V. Kanalizácia: Verejná kanalizácia. Vodný zdroj: Verejný vodovod. Plyn: Zemný plyn. Vykurovanie: lokálne - plynové. Využívané palivo: Plyn, Elektrika, Pevné palivo.