Na predaj 4 izbový byt, Krakovská , Juh, Košice IV.

Na predaj 4 izbový byt, Krakovská , Juh,  Košice IV.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Adriána Vatrályová
0907 785 011
vatralyova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
96 500 €
Mesto / Obec: 
Košice-Juh (okres Košice IV)
Ulica: 
Krakovská
Košice-Juh
Naposledy upravené: 
15.05.2019
Úžitková plocha: 
68m2
Kategória: 
4 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
Poschodie: 
8/8
Vybavenie bytu: 
Balkón
Výťah
Orientácia bytu: 
SV
JZ
ID: 
26667
Popis objektu: 

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt pražského typu na Krakovskej ulici na sídlisku Železníky v Košiciach. Byt je o výmere 68 m2 a má 6m loggiu. Bytový dom je zateplený. Byt je v pôvodnom stave, tri okná sú plastové. Výhodou je možná rekonštrukcia podľa vlastných predstáv nového majiteľa. Priečky sú nenosné okrem jednej. Byt má veľkú kuchyňu,ktorú je možne spojiť z obývačkou.
Byt sa nachádza na 8 poschodí z 8. K bytu patrík aj kumbá na chodbe a má bezpečnostné dvere. Teplý, vnutorný byt je orientovaný na SV /2x izba a JZ , kuchyňa, obyvačka z výstupom na loggiu a jedna izba. Byt je svetlý a slnečný s nádherným výhľadom na celé mesto. V blízkosti kompletná pbčianska vybavenosť ako: základná škola, materská škola a detské ihrisko. Celkom blízko je obchod a zastávka MHD.

Cena nehnuteľnosti: 96 500 Eur, vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím maklérku Adriánu Vatrályová na tel.č.:0907 785 011. 

Technické informácie: 
Na predaj 4 izbový byt, Krakovská , Juh, Košice IV. . Úžitková plocha 68 m2. Celková plocha: 68 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Okná: Plastové okná. Dopravné spojenie: MHD, ŽSR, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Vybavenie bytu: Balkón, Výťah. Parkovanie: verejné parkovanie. Orientácia: SV, JZ. Umiestnenie: Panelový bytový dom. Vedľajšie priestory: Komora na chodbe. Okolité priestranstvo: Sídlisko. Služby: MŠ, ZŠ, Pošta, Obchodný dom, Obchod, Zastávka MHD. Poschodie: 8/8. Plocha balkóna: 6 m2.