na predaj chata Renčišov

na predaj chata Renčišov
Znížená cena
na predaj chata Renčišov
na predaj chata Renčišov
na predaj chata Renčišov
na predaj chata Renčišov

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Gabriela Heredošová
0903 737 954
heredosova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
15 000 €
Mesto / Obec: 
Renčišov (okres Sabinov)
Ulica: 
Renčišov
Naposledy upravené: 
14.08.2019
Úžitková plocha: 
65m2
Výmera pozemku: 
919m2
Kategória: 
Chata
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
26387
Popis objektu: 

Ponúkame na predaj rozostavanú rekreačnú chatu. Chata sa nachádza blízko lyžiarského strediska Buče, uprostred nádhernej prírody na pozemku s rozlohou 919 m2. K pozemku vedie asfaltová komunikácia Chata je vhodná pre milovníkov prírody je odtiaľ možno podnikať turistické vychádzky rôznymi smermi, chata je obkolesená z jednej strany pohorím Branisko a z druhej strany Šarišskou Vrchovinou. V blízkosti chaty tečie potôčik Malá Svinka. V okolí chaty je možné vykonávať pešiu turistiku, turistiku na bežkách, či skialpinistických lyžiach, ako aj nenáročné zjazdové lyžovanie v stredisku Renčišov - Búče. Nakoľko výstavba ešte nie je ukončená takže je tu ešte možnosť realizácie jej finálnej podoby podľa vlastných predstáv.V chate je  elektrina, kanalizáciu a vodu bude ešte potrebné doriešiť. 

Ak vás nehnuteľnosť zaujala kotaktujte tel. číslo 0903 737 954 kde vám budú poskytnuté aj ďalšie informácie. Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.

Cena nehnuteľnosti: 15 000,-€ 

V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová 

Technické informácie: 
na predaj chata Renčišov . Úžitková plocha 65 m2. Celková plocha: 919 m2. Zastavaná plocha: 40 m2. Výmera pozemku: 919 m2. Stav nehnuteľnosti: vo výstavbe. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Zmiešaná stavba. Kúpeľňa: sprchový kút, WC. Dopravné spojenie: SAD, Príjazd osobným autom. Okolité priestranstvo: Rekreačná zástavba.