Na predaj dom v lokalite Štós, Košice - okolie

Na predaj dom v lokalite Štós, Košice - okolie
Na predaj dom v lokalite Štós, Košice - okolie
Na predaj dom v lokalite Štós, Košice - okolie

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Ing. Marek Boldižár
0902 722 601
boldizar@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
26 200 €
Mesto / Obec: 
Štós (okres Košice - okolie)
Ulica: 
Štós
Naposledy upravené: 
22.03.2020
Úžitková plocha: 
100m2
Kategória: 
3 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
28053
Popis objektu: 

Na predaj dom v pôvodnom stave v lokalite Štós, Košice - okolie. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 190 m2. Dom pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne a hospodárskej časti. V kúpeľni je wc, umývadlo a rohová vaňa. Dom je čiastočne podpivničený.

IS: voda, odpad, elektrina. Kúrenie je riešené tuhým palivom.  Dom sa nachádza v krásnej lokalite. Vhodný aj ako chalupa. Energetický certifikát: nemá.

Cena je vrátane provízie rk.  V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.

Technické informácie: 
Na predaj dom v lokalite Štós, Košice - okolie. Úžitková plocha 100 m2. Celková plocha: 190 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná – tehlová. Nezariadený.