na predaj stavebný pozemok v obci Červenica pri Sabinove

na predaj stavebný pozemok v obci Červenica pri Sabinove
Výnimočná ponuka
na predaj stavebný pozemok v obci Červenica pri Sabinove
na predaj stavebný pozemok v obci Červenica pri Sabinove

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Gabriela Heredošová
0903 737 954
heredosova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
26,00 €/ m2 (26 000,00 €)
Mesto / Obec: 
Červenica pri Sabinove (okres Sabinov)
Ulica: 
Červenica pri Sabinove
Naposledy upravené: 
07.02.2020
Úžitková plocha: 
1 000m2
Kategória: 
Pozemok
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
23307
Popis objektu: 

Ponúkam na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu na hlavnom dopravnom ťahu Prešov - Lipany v obci Červenica cca 10 minút od okresného mesta Sabinov. Pozemok sa nachádza sa v novo - vybudovanej časti obce Vyšná roveň za železničnou traťou. Má veľmi dobrú polohu a tiež je k nemu dobrý prístup. Je tam možnosť výstavby nakoľko v blízkosti pozemku sú privedené všetky inžinierske siete a kúpa pozemku môže byť tiež výhodná investícia.  V obci je úplná občianska vybavenosť MŠ, ZŠ, zastávka vlaku aj SAD. 

Cena: 26 €/m2.

V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová

Technické informácie: 
na predaj stavebný pozemok v obci Červenica pri Sabinove. Úžitková plocha 1000 m2. Celková plocha: 1000 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Dopravné spojenie: SAD, ŽSR, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Parkovanie: vyhradené parkovanie.