na predaj stavebný pozemok v obci Drienica

na predaj stavebný pozemok v obci Drienica
na predaj stavebný pozemok v obci Drienica
na predaj stavebný pozemok v obci Drienica
na predaj stavebný pozemok v obci Drienica

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Gabriela Heredošová
0903 737 954
heredosova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
25,10 €/ m2 (32 052,70 €)
Mesto / Obec: 
Drienica (okres Sabinov)
Ulica: 
Drienica
Naposledy upravené: 
14.08.2019
Úžitková plocha: 
1 277m2
Výmera pozemku: 
1277m2
Kategória: 
Pozemok
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
26634
Popis objektu: 

Predám stavebný pozemok v intravilane obce Drienica. Pozemok sa nachádza uprostred krásnej prírody. Rozloha pozemku je 1277 m2 a je možnosť napojenia inžinierskych sietí t.j. elektrika, voda aj kanalizácia. Lokalita kde sa pozemok nachádza je veľmi zaujímavá a vyhľadávaná,  hlavne milovníkmi prírody. V okolí chaty je možné vykonávať pešiu turistiku, turistiku na bežkách, či skialpinistických lyžiach, ako aj nenáročné zjazdové lyžovanie v stredisku Drienica Lysá. Koncom roka 2018 sa začali práce na výstavbe cyklochodníka medzi okresným mestom Sabinov a obcou Drienica. Ide o združenú investíciu mesta Sabinov a obce Drienica. Zaujímavá je tu tiež lyžovačka v stredisku Drienica Lysá sú prevádzkované  dva vleky, ktoré umožňujú zlyžovať polovicu celkovej dľžky svahu. Ozajstní zanietenci si môžu vychutnať jazdu vo voľnom teréne na "baraňim". Svoje trasy si tu nájdu aj nadšenci bežkovania.

Ak vás nehnuteľnosť zaujala kotaktujte tel. číslo 0903 737 954 kde vám budú poskytnuté aj ďalšie informácie. Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.

Cena nehnuteľnosti: 32 000,-€ 

V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová 

Technické informácie: 
na predaj stavebný pozemok v obci Drienica. Úžitková plocha 1277 m2. Celková plocha: 1277 m2. Výmera pozemku: 1277 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Dopravné spojenie: MHD, Príjazd osobným autom. Okolité priestranstvo: Rekreačná zástavba, Hory, Lesy, Lúka. Služby: Obchod, Športovisko.