na predaj stavebný pozemok v obci Šarišské Sokolovce

na predaj stavebný pozemok v obci Šarišské Sokolovce
na predaj stavebný pozemok v obci Šarišské Sokolovce

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Gabriela Heredošová
0903 737 954
heredosova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
19,00 €/ m2 (35 150,00 €)
Mesto / Obec: 
Šarišské Sokolovce (okres Sabinov)
Ulica: 
Šarišské Sokolovce
Naposledy upravené: 
14.08.2019
Úžitková plocha: 
1 850m2
Kategória: 
Pozemok
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
25722
Popis objektu: 

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok v obci Šarišské Sokolovce cca 5 minút cesty od okresného mesta Sabinov. Pozemok je v osobnom vlastníctve, nachádza sa v už zastavanej časti obce takže sú k pozemku privedené všetky inžinierske siete v obci, pozemok je pekný rovinatý a je k nemu prístup priamo z miestnej komunikácie. Jeho celková rozloha je 1850 m2 a možno ho rozdeliť aj na dve parcely, ktoré možno kúpiť jednotlivo ale tiež ako celok nakoľko je so svojou výhodnou cenou vhodný ako investícia. Obec poskytuje občanom základnú občiansku vybavenosť. Ak vás nehnuteľnosť zaujala kotaktujte tel. číslo 0903 737 954 kde vám budú poskytnuté aj ďalšie informácie. Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.

Cena nehnuteľnosti: 19 € / m2   možná je aj dohoda

V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová 

Technické informácie: 
na predaj stavebný pozemok v obci Šarišské Sokolovce. Úžitková plocha 1850 m2. Celková plocha: 1850 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Kanalizácia: Verejná kanalizácia. Vodný zdroj: Verejný vodovod. Plyn: Zemný plyn.