Na prenájom 3 izbový byt, Viničné, pri Pezinku

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Mgr. Tatiana Danišovičová
0944 328 264
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
650 € / mesiac
Mesto / Obec: 
Viničné (okres Pezinok)
Ulica: 
Viničné
Naposledy upravené: 
23.03.2020
Úžitková plocha: 
65m2
Kategória: 
3 - izbový byt
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
28924
Popis objektu: 

Na prenájom 3 izbový byt v obci Viničné, pri Pezinku. Jedná sa o dvojročnú novostavbu. Byt sa nachádza v 1-poschodovom bytovom dome (na prízemí), kde je spolu 10 bytov. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru (ZAMA interier), vstavanými spotrebičmi Whirlpool. V obývačke sa nachádza klimatizácia. Byt má veľké množstvo úložného priestoru (veľký šatník v spálni, vstavaná skriňa v chodbe). Dispozične je byt veľmi dobre riešený - dve samostatné izby a kuchyňa spojená s obývačkou. Z obývačky a zo spálne je východ na terasu, kde je výhľad na priľahlé pole. V záhrade je veľa ovocných zakrslých stromčekov a kríkov (jahody, maliny, černice, ríbezle, jablone, nektarinky). Možné posedenie na terase spojené s grilovačkou. K bytu patria aj 2 parkovacie miesta nachádzajúce sa pred bytovým domom. Občianska vybavenosť v obci je výborná - nájdete tu školu, škôlku, lekáreň, poštu, ihrisko s pizzeriou, potraviny. Z bytu je to 5 min autom na diaľnicu. Podlahová plocha bytu je 65 m2 a plocha záhradky je 120 m2. Byt je voľný od 1.4.2020.

Cena prenájmu je 650 EUR vrátane energií, Skylink satelitu a Orange internetu. Výška jedného nájmu sa platí ako provízia pre RK plus pre majiteľa sa platí depozit vo výške 650 EUR, ktorý bude vrátený na konci prenájmu. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.

Technické informácie: 
Na prenájom 3 izbový byt, Viničné, pri Pezinku. Úžitková plocha 65 m2. Celková plocha: 65 m2. Stav nehnuteľnosti: novostavba. Energetický certifikát: Nemá.