NAJBEZPEČNEJŠIA INVESTÍCIA - KÚPA POZEMKU.

NAJBEZPEČNEJŠIA  INVESTÍCIA  - KÚPA POZEMKU.
Iba u nás

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
Cena dohodou
Mesto / Obec: 
Hostovice (okres Snina)
Ulica: 
Hostovice
Naposledy upravené: 
20.10.2020
Úžitková plocha: 
8 732m2
Kategória: 
Pozemok
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
30365
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Zaiste väčšina z vás mi dá za pravdu, že najbezpečnejšou investíciou je kúpa niečoho, čo nepodlieha módnosti, dátumu expirácie a v konečnom dôsledku nemá na to vplyv ani CORONA. Áno. Tipujete správne. Kúpa pozemku je múdre rozhodnutie zabezpečujúce majiteľovi pokojný spánok aj z dlhodobého hľadiska zvlášť, ak sa jedná o kúpu za výhodnú cenu. My vám takúto možnosť ponúkame. V katastrálnom území HOSTOVICE je na predaj pozemok klasifikovaný ako orná pôda. Výhodou je jeden vlastník a rozloha zaujímavých 8732 m2.

Cena 1 euro za m2 je viac ako priaznivá.

Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Technické informácie: 
NAJBEZPEČNEJŠIA INVESTÍCIA - KÚPA POZEMKU.. Úžitková plocha 8732 m2. Celková plocha: 8732 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá.