PEKNÝ PRIESTOR BLÍZKO CENTRA NA PRENÁJOM

PEKNÝ PRIESTOR BLÍZKO CENTRA NA PRENÁJOM
Iba u nás
PEKNÝ PRIESTOR BLÍZKO CENTRA NA PRENÁJOM
PEKNÝ PRIESTOR BLÍZKO CENTRA NA PRENÁJOM

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Mgr. Denisa Barníková
0915 376 025
barnikova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
165 € / mesiac
Mesto / Obec: 
Humenné (okres Humenné)
Ulica: 
Osloboditeľov
Humenné
Naposledy upravené: 
10.01.2021
Úžitková plocha: 
32m2
Kategória: 
Komerčné objekty
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
30752
Popis objektu: 

DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE

Hľadáte obchodný priestor blízko centra mesta za rozumnú cenu?

Ponúkame vám na prenájom obchodné priestory na Osloboditeľov v Humennom, len 5 minút peši od Námestia slobody. Nezariadený obchodný priestor o rozlohe 32 m² sa nachádza na prízemí jednoposchodovej budovy. Priestor sa dá využiť ako kancelária, príp. na poskytovanie služieb - kaderníctvo, kozmetika. K dispozícii je len studená voda. V prípade potreby teplej vody je nutné si zabezpečiť ohrievač. Výhodou je bezplatné parkovisko s dostatkom parkovacích miest hneď vedľa budovy.

Cena mesačného nájmu je 165 € vrátane energií. Pri podpise zmluvy je nutné uhradiť mesačný prenájom, jednomesačný depozit a províziu pre realitnú kanceláriu, spolu vo výške 495 €. K nehnuteľnosti nie je vydaný energetický certifikát.

Pre bližšie informácie ma kontaktujte v pracovných dňoch telefonicky v čase od 9:00 do 18:00, emailom alebo osobne v kancelárii na Ul. 26. novembra 1509/1, Humenné.

Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Technické informácie: 
PEKNÝ PRIESTOR BLÍZKO CENTRA NA PRENÁJOM. Úžitková plocha 32 m2. Celková plocha: 32 m2. Stav nehnuteľnosti: po rekonštrukcii. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná – tehlová. Nezariadený.