pozemok na prenájom - Prešov

pozemok na prenájom - Prešov

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Gabriela Heredošová
0903 737 954
heredosova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
Cena dohodou
Mesto / Obec: 
Prešov (okres Prešov)
Ulica: 
Prešov
Naposledy upravené: 
07.02.2020
Úžitková plocha: 
1 542m2
Kategória: 
Komerčné objekty
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
28524
Popis objektu: 

Ponúkam na prenájom pozemok v Prešove. Rozloha pozemku je 15 árov a nachádza sa v priemyselnej časti mesta smerom na sídlisko Sekčov. Pozemok má trávnatý povrch, prístup je z asfaltovej cesty a energie sú na hranici pozemku. Ak vás ponuka zaujala kotaktujte tel. číslo 0903 737 954 kde vám poskytnem aj ďalšie informácie. Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.

Cena: dohodou

V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová 

 

Technické informácie: 
pozemok na prenájom - Prešov. Úžitková plocha 1542 m2. Celková plocha: 1542 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Dopravné spojenie: MHD, SAD, ŽSR, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom.