pozemok v meste Veľký Šariš

pozemok v meste Veľký Šariš
pozemok v meste Veľký Šariš
pozemok v meste Veľký Šariš
pozemok v meste Veľký Šariš

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Gabriela Heredošová
0903 737 954
heredosova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
58,00 €/ m2 (65 134,00 €)
Mesto / Obec: 
Veľký Šariš (okres Prešov)
Ulica: 
Veľký Šariš
Naposledy upravené: 
14.10.2020
Úžitková plocha: 
1 123m2
Kategória: 
Pozemok
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
30178
Popis objektu: 

Na predaj ponúkame krásny priestranný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Veľký Šariš. Jeho hlavnou výhodou je poloha v blízkosti je MHD, SAD aj železničná stanica a tiež hlavný ťah na Prešov, čo zabezpečí rýchlu dostupnosť do krajského mesta a ktorú už onedlho vylepší aj dialničný prípájač.Veľkou výhodou je tiež krásna rovinatá plocha  V lokalite, v ktorej sa  pozemok nachádza je podľa územného plánu rozvoja mesta Veľký Šariš plánovaná aj individuálna bytová výstavba  Rozmery pozemku sú veľmi atraktívne na výstavbu cca 30 m x 38 m, čo pri výstavbe zaiste nespôsobí žiadne obmedzenia. V lokalite sa v súčasnosti vykonávajú prípravné práce k výstavbe OD Karmen -  previedla sa pokládka  elektrickych  káblov - základ elektrického vedenia  Pozemok  je aktuálne v katastri vedený ako orná pôda, no v budúcnosti jeho hodnota narastie a jeho budúci majiteľ kúpou nehnuteľnosti len získa.

cena: 58 €/m2     65 000,- €

Ak vás ponuka zaujala a máte záujem o ďalšie informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová . 

Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.

Technické informácie: 
pozemok v meste Veľký Šariš. Úžitková plocha 1123 m2. Celková plocha: 1123 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Dopravné spojenie: MHD, SAD, ŽSR. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD.