predaj pozemku v obci Červenica pri Sabinove

predaj pozemku v obci Červenica pri Sabinove

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Gabriela Heredošová
0903 737 954
heredosova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
23,00 €/ m2 (63 434,00 €)
Mesto / Obec: 
Červenica pri Sabinove (okres Sabinov)
Ulica: 
Červenica pri Sabinove
Naposledy upravené: 
05.11.2019
Úžitková plocha: 
2 758m2
Kategória: 
Pozemok
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
28000
Popis objektu: 

Ponúkam na predaj krásny slnečný pozemok na hlavnom dopravnom ťahu Prešov - Lipany v obci Červenica cca 10 minút od okresného mesta Sabinov. Pozemok sa nachádza sa v novo - vybudovanej časti obce Vyšná roveň za železničnou traťou a bude podelený na menšie parcely s prístupovou cestou. Má veľmi dobrú polohu a tiež je k nemu dobrý prístup. Je tam možnosť výstavby nakoľko blízkosti pozemku sú privedené všetky inžinierske siete a kúpa pozemku by mohla byť tiež výhodná investícia.  V obci je úplná občianska vybavenosť MŠ, ZŠ, zastávka vlaku aj SAD. 

Cena: 23 €/m2.

V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová

Technické informácie: 
predaj pozemku v obci Červenica pri Sabinove. Úžitková plocha 2758 m2. Celková plocha: 2758 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Dopravné spojenie: SAD, ŽSR, Príjazd osobným autom.