PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
Iba u nás
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
74 500 €
Mesto / Obec: 
Humenné (okres Humenné)
Ulica: 
Humenné
Naposledy upravené: 
20.10.2020
Úžitková plocha: 
823m2
Kategória: 
Rodinný dom
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
29594
Popis objektu: 

P R E D A N É

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Doteraz ste len snívali...Snívali o bývaní vo veľkom rodinnom dome na dedine. Vo svojom vnútri ste boli presvedčení, že na to nemáte. A zrazu sen sa stáva skutočnosťou. Ponúkame vám dom, ktorý naplní všetky vaše požiadavky a ešte k tomu za super cenu. Dvojpodlažný rodinný dom o veľkosti 250 m2 vo vynikajúcom stave je pripravený k okamžitému nasťahovaniu pre klientov, ktorí si zamilovali dedinku Lukačovce. Dom postavený v 90 rokoch je kvalitná dvojpodlažná murovaná stavba v celom rozsahu podpivničená. Pozostáva z 6 izieb, kuchyne, kúpelne, práčovne, kotolne, garáže a skladu. Veľký pôjd ponúka ďalšie možnosti využitia. Dom je napojený na vlastnú studňu. Kúrenie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo. Radiátory sú liatinové. Elektroinštalácia - medená. Okná zdvojené, drevené. Bonusom je krb v obývacej izbe. Príjemnú atmosféru bývania dotvárajú aj tri balkóny. Pozemok o veľkosti 823 m2 je oplotený. Chodníky a prístup do garáže tvorí zámková dlažba . Dom sa predáva zariadený s možnosťou výmeny za byt, alebo stavebný pozemok v Humennom.

Osobné vlastníctvo ponúka možnosť kúpy na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme. 

Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér, ktorý opakované ziskal titul MAKLÉR ROKA. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Technické informácie: 
PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ. Úžitková plocha 823 m2. Celková plocha: 823 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Zmiešaná stavba. Čiastočne zariadený. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, klasická vaňa, umývadlo, WC, keramické obklady. Podlahy: PVC. Okná: Pôvodné okná. Kuchyňa: Pôvodná kuch. linka, Sporák - elektrický, Chladnička, Mikrovlnka. Dopravné spojenie: SAD, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Parkovanie: garáž. Vedľajšie priestory: Pivnica, Povala, Práčovňa, Garáž, Komora na chodbe. Služby: MŠ, ZŠ, Obchod. Elektrické pripojenie: 230 V. Kanalizácia: Žumpa. Vodný zdroj: Studňa. Vykurovanie: ústredné - tuhé palivo. Využívané palivo: Pevné palivo. Zdroj teplej vody: Bojler. Počet miestností: 6. Počet podlaží: 2. Počet garáží: 1. Počet kúpeľní: 1. Počet WC: 2