PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
Iba u nás
PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ
PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
450 €
Mesto / Obec: 
Humenné (okres Humenné)
Ulica: 
Humenné
Naposledy upravené: 
31.05.2020
Úžitková plocha: 
79m2
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
Poschodie: 
4/8
Vybavenie bytu: 
Balkón
Výťah
Bezbariérový prístup
Orientácia bytu: 
Sever
Juh
ID: 
28754
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Pre seriózneho klienta, nefačiara bez domácich zvieratiek je pripravený na prenájom tento pekný, veľký, zrekonštruovaný a značne zariadený byt (dľa foto), ktorý je situovaný na najmladšom sídlisku v Humennom na  ulici SNP.

Byt  o veľkosti 79 m2 je rozdelený na dve detské izby, veľkú obývačku a spáleň z ktorej sa vychádza na balkón,ktorý ponúka krásny výhľad na značnú časť Humenného. Optimálne štvrté poschodie a príjemná severo -  južná orientácia posúvajú tento byt do kategórie žiadaných a zriedkavých ponúk.

K bytu prináleží murovaná pivnica.

Zariadenie bytu je v cene nájmu.

TERMÍN PRVEJ OBHLIADKY JE URČENÝ NA 28.APRÍLA 2020  V POPOLUDŇAJŠÍCH HODINÁCH.

Uprednostený bude seriózny klient, ktorý si vie vážiť hodnoty iného, so zmyslom pre poriadok.

Cena nájmu je rozdelená na dve časti: prenájom a energie - spolu 450 eur. Pri podpise zmluvy je potrebné zložiť jednomesačný depozit,  mesačné nájomné a províziu realitnej kancelárie (spolu 1.350 eur)

Pre ďalšie informácie,  ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636

Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru  právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na  profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

 

 

Technické informácie: 
PRENÁJOM ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ. Úžitková plocha 79 m2. Celková plocha: 79 m2. Stav nehnuteľnosti: po rekonštrukcii. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Panelová / Železobetónová. Zariadený. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, klasická vaňa, umývadlo, keramické obklady. Podlahy: Plávajúce podlahy. Okná: Plastové okná. Kuchyňa: Nová kuch. linka, Sporák - plynový, Sporák - elektrický, Chladnička. Dopravné spojenie: MHD, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Vybavenie bytu: Balkón, Výťah, Bezbariérový prístup. Parkovanie: verejné parkovanie. Orientácia: Sever, Juh. Umiestnenie: Panelový bytový dom. Vedľajšie priestory: Pivnica. Okolité priestranstvo: Sídlisko. Služby: MŠ, ZŠ, Pošta, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD. Poschodie: 4/8.