REZERVOVANÉ - BÝVAJTE, ALEBO PODNIKAJTE

 REZERVOVANÉ -  BÝVAJTE, ALEBO PODNIKAJTE
Rezervované
 REZERVOVANÉ -  BÝVAJTE, ALEBO PODNIKAJTE
 REZERVOVANÉ -  BÝVAJTE, ALEBO PODNIKAJTE
 REZERVOVANÉ -  BÝVAJTE, ALEBO PODNIKAJTE
 REZERVOVANÉ -  BÝVAJTE, ALEBO PODNIKAJTE

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
125 000 €
Mesto / Obec: 
Humenné (okres Humenné)
Ulica: 
Humenné
Naposledy upravené: 
27.02.2021
Úžitková plocha: 
1 228m2
Kategória: 
Komerčné objekty
Typ vlastníka: 
Právnická osoba
ID: 
28041
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

V blízkosti centra Humenného s výborným prístupom z hlavnej cesty je pripravená na predaj budova, ktorá v minulosti bola využívaná pre účely školy.

Budova v pôvodnom stave ( čiastočne podpivničená )  je založená na betónových základových pásoch. Murivo podzemného podlažia je betonové - monolitické.Nadzemné podlažie je murované z tehál. Strop  drevený, trámový. Strešná konštrukcia  väznicová, sedlová, krytina z pozinkovaného plechu. Budova o rozmeroch 27 x 14 m. (378 m2) je napojená na všetky inžinierské siete s výnimkou plynu. 

Ponúkaná nehnuteľnosť ponúka rôzne možnosti využitia od prestavby na bytový dom, alebo aj komerčné využitie ( sklad, obchod, tichá výrobná prevádzka, administratíva ) . Možnosť dobudovania poschodia. Šírka pozemku so vstupom z hlavnej cesty je 40m a celková rozloha 1228 m2.

Lokalita v blízkosti centra, výborný pristup priamo z hlavnej cesty a rozumná cena sú veľkými benefitmi tejto ponuky.

Fotografie sú architektonickou štúdiou, ktorú nechal vypracovať súčasný majiteľ.

Cena je uvedená bez DPH.

Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636 v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod.,  emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom 

Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru  právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Technické informácie: 
REZERVOVANÉ - BÝVAJTE, ALEBO PODNIKAJTE. Úžitková plocha 1228 m2. Celková plocha: 1228 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná – tehlová.