REZERVOVANÉ - MIMORIADNE DOBRÁ PONUKA

REZERVOVANÉ - MIMORIADNE DOBRÁ PONUKA
Iba u nás
REZERVOVANÉ - MIMORIADNE DOBRÁ PONUKA
REZERVOVANÉ - MIMORIADNE DOBRÁ PONUKA
REZERVOVANÉ - MIMORIADNE DOBRÁ PONUKA
REZERVOVANÉ - MIMORIADNE DOBRÁ PONUKA
REZERVOVANÉ - MIMORIADNE DOBRÁ PONUKA

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
Cena dohodou
Mesto / Obec: 
Kochanovce (okres Humenné)
Ulica: 
Kochanovce
Naposledy upravené: 
18.04.2019
Úžitková plocha: 
1 300m2
Kategória: 
Rodinný dom
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
25897
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ  -  DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Pre väčšiu rodinu hľadajúcu rodinný dom, ktorý ponúka nielen  komfortné bývanie, ale taktiež relax v záhrade s  bazénom a altánkom s murovaným grilom sme pripravili túto mimoriadne dobrú ponuku. Na predaj je pripravený  trojpodlažný dom v bezchybnom stave v žiadanej dedinke Kochanovce, ktorý je situovaný  v blízkosti lesa s neopakovateľným výhľadom.

Dom bol postavený v roku 1985.Kompletnou rekonštrukciou prešiel pred 8 rokmi. Pekná, kvalitná kuchynská  linka so zabudovanými spotrebičmi vrátanie umývačky riadu je nová. Značnu časť zariadenia prenechávajú majitelia zadarmo.

Riešenie domu je praktické a účelné : 4 spálne. 2 obývacie izby, kuchyňa, špajza, šatník, 2 kúpelne s WC, práčovňa, technická miestnosť, spoločenská miestnosť s krbom. Súčasťou domu je aj garáž s elektrickou bránou.

Veľký 13 árovy pozemok je oplotený. Vstupna kovová brána má elektrické  ovládanie. Plocha dvora, ako aj chodníky sú vydlaždené novou zámkovou dlažbou. V dolnej časti záhrady je sklenník, pivnica a hospodárska budova.

Doposiaľ je dom obývaný majiteľmi, ktorí sa oň s láskou a veľkou zodpovednosťou  príkladne starajú, čomu zodpovedá stav pripravený k okamžitému nasťahovaniu bez akýchkoľvek ďalších investícií.

Na všetky vaše ďalšie otázky som pripravená odpovedať vám telefonický, alebo mailom. Neváhajte, dohodnite si obhliadku a osobne sa presvedčte  o kvalitách a super cene, ktorá pri platbe hotovosťou bude ešte lepšia.

Cestou kúpy, predaja, alebo prenájmu nehnuteľnosti vás prevedie naša realitná kancelária profesionálne a odborne, bez stresov a s právnou istotou.  Kúpne zmluvy, Návrh na vklad, Znalecký posudok , prepis energií, ako aj odborné poradenstvo a prostredníctvom nášho finančného centra aj sprostredkovanie najlepšieho úroku na trhu je samozrejmosťou.

Technické informácie: 
REZERVOVANÉ - MIMORIADNE DOBRÁ PONUKA. Úžitková plocha 1300 m2. Celková plocha: 1300 m2. Stav nehnuteľnosti: po rekonštrukcii. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná - z tvárnic/kvádrov. Čiastočne zariadený. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, sprchový kút, umývadlo, WC, keramické obklady. Podlahy: Plávajúce podlahy, Dlažba keramická, Drevená podlaha. Okná: Plastové okná. Kuchyňa: Nová kuch. linka, Umývačka riadu, Sporák - elektrický, Chladnička, Mikrovlnka. Dopravné spojenie: SAD, ŽSR, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Parkovanie: garáž. Vedľajšie priestory: Pivnica, Povala, Práčovňa, Sušiareň, Garáž, Dielňa, Komora na chodbe. Okolité priestranstvo: Lesy. Služby: MŠ. Elektrické pripojenie: 230 V, Vlastné merače. Kanalizácia: Verejná kanalizácia. Vodný zdroj: Verejný vodovod. Vykurovanie: lokálne - elektrické, ústredné - tuhé palivo. Využívané palivo: Elektrika, Pevné palivo. Zdroj teplej vody: Bojler.