REZERVOVANÝ - IDEME DO FINÁLE

REZERVOVANÝ -  IDEME DO FINÁLE
Iba u nás

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
Cena dohodou
Mesto / Obec: 
Lackovce (okres Humenné)
Ulica: 
Lackovce
Naposledy upravené: 
17.12.2018
Úžitková plocha: 
156m2
Kategória: 
Rodinný dom
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
22186
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Pre všetkých, ktorí rozmýšľajú nad zmenou bývania a uprednostňujú pokoj a pohodu, ktorú im ponúka život na dedine, ale v absolútnej blízkosti hlavného mesta je určená táto zaujímavá ponuka.

Na predaj je pripravená krásna novostavba nachádzajúca sa v Lackovciach.

Samostatne stojaci rodinný dom je postavený na pozemku o rozlohe 737 m2 .Je jednopodlažný, pôdorysne rozdelený na dennú a nočnú časť.Zastavaná plocha domu je 156 m2. Súčasťou domu je obývacia izba s jedálňou, elegantne spojená s kuchyňou pri ktorej je špajza, 2 detské izby, spálňa, kúpelňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC, ďalšie samostatné WC, terasa, veľká garáž s elektrikou bránou pre dve autá a technická miestnosť v ktorej je aj príprava na práčku.

Základy domu sú betónové hl.600 - 900 mm o šírke 600 mm.Nosné murivo je 300 mm YTONG,. strešná krytina - lesklá glazúrovaná škridľa. V obývačke je 200 mm komín značky SCHIEDEL.Sklenenné výplne - troj-sklo v plastových rámoch v decore dreva. Zateplenie stien je 150 mm.
Kúrenie podlahové - plynové.

Aktuálne fotografie zverejníme po dokončení.

Kúpa, predaj, alebo prenájom nehnuteľností cez našu realitnú kanceláriu vás zbaví všetkých starostí a povinností vyplývajúcich z nutných právnych a technických úkonov. Samozrejmosťou je kompletný právny servis, vypracovanie Kúpnych zmlúv, Návrhu na vklad, ako aj sprostredkovanie poskytnutia najlepšieho úroku na trhu, vypracovanie znaleckého posudku a odborné poradenstvo, ktoré vám radi poskytneme.

.

Technické informácie: 
REZERVOVANÝ - IDEME DO FINÁLE . Úžitková plocha 156 m2. Celková plocha: 737 m2. Stav nehnuteľnosti: vo výstavbe. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná - z tvárnic/kvádrov. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, klasická vaňa, sprchový kút, umývadlo, WC. Podlahy: Plávajúce podlahy, Dlažba keramická. Okná: Plastové okná. Dopravné spojenie: MHD, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Parkovanie: garáž. Vedľajšie priestory: Povala, Garáž. Elektrické pripojenie: 230 V. Kanalizácia: Verejná kanalizácia. Vodný zdroj: Verejný vodovod. Plyn: Zemný plyn.