REZIDENČNÉ BÝVANIE V HUMENNOM - UŽ V PREDAJI

REZIDENČNÉ BÝVANIE V HUMENNOM - UŽ V PREDAJI
Luxusná nehnuteľnosť

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
Cena dohodou
Mesto / Obec: 
Humenné (okres Humenné)
Ulica: 
Humenné
Naposledy upravené: 
29.07.2020
Úžitková plocha: 
300m2
Kategória: 
Rodinný dom
Typ vlastníka: 
Právnická osoba
ID: 
29832
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. 

Odvážny koncept REZIDENCIE SLNEČNÝ DVOR dnes naberá na reálnych kontúrach, ktoré ukončia dilemu, či zvoliť dom, alebo byt. Moderné dvoj-domy spájajú tie najlepšie benefity z oboch. Prinášajú vám kompaktnosť bytu aj súkromie domu bez kompromisov na komforte a vysokom štandarde. Vytvorte si z luxusného bývania v Humennom, domov podľa vlastných predstáv.

https://slnecnydvor.diamondreality.sk/

Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania,  predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Technické informácie: 
REZIDENČNÉ BÝVANIE V HUMENNOM - UŽ V PREDAJI. Úžitková plocha 300 m2. Celková plocha: 300 m2. Stav nehnuteľnosti: novostavba. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná – tehlová. Nezariadený.