RODINNÝ DOM NA BÝVANIE, ALEBO PODNIKANIE.

RODINNÝ DOM NA BÝVANIE,  ALEBO PODNIKANIE.
Iba u nás
RODINNÝ DOM NA BÝVANIE,  ALEBO PODNIKANIE.
RODINNÝ DOM NA BÝVANIE,  ALEBO PODNIKANIE.
RODINNÝ DOM NA BÝVANIE,  ALEBO PODNIKANIE.
RODINNÝ DOM NA BÝVANIE,  ALEBO PODNIKANIE.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť kontaktujte

Alena Holotová
0907 925 636
holotova@diamondreality.sk

Alebo nám napíšte...

CAPTCHA

Spamová kontrola:

Cena: 
29 500 €
Mesto / Obec: 
Snina (okres Snina)
Ulica: 
Snina
Naposledy upravené: 
11.01.2019
Úžitková plocha: 
303m2
Typ vlastníka: 
Fyzická osoba
ID: 
25083
Popis objektu: 

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

V čase veľmi drahých bytov prichádzame so zaujímavou ponukou. Na predaj je pripravený rodinný dom na Puškinovej ulici v Snine o veľkosti 83 m2, postavený na pozemku o rozlohe 303 M2. Do užívania bol daný v roku 1965.

Dom je jednopodlažný s čiastočným podpivničením.Na 1.NP sa nachádzajú dve miestnosti, kuchyňa, zádverie a sklad..Postavený je na betonových základoch.Steny murované z tehál.Okná drevené - pôvodné.Strešná krytina je z azbestových šablón. 

Zavedené sú prípojky vody,  kanalizácie a elektriny.

Elektroinštalácia je medená, vymenená v roku 2010.

Cena dľa Znaleckého posudku je podstatne vyššia, ako cena za ktorú dom ponúkame.

Ak sa rozhodujete medzi bývaním v bytovom dome, alebo v domčeku, ktorý vám prinesie súkromie a vašim deťom bezpečné hranie na vlastnom dvore, určite si dohodnite obhliadku a osobne sa prídte sa presvedčiť  o plusoch tejto ponuky.

Cestou kúpy, predaja, alebo prenájmu nehnuteľnosti vás prevedieme  profesionálne a odborne, bez stresov a s právnou istotou.  Kúpne zmluvy, Návrh na vklad, Znalecký posudok, prepis energií, ako aj odborné poradenstvo a prostredníctvom nášho finančného centra aj sprostredkovanie najlepšieho úroku na trhu je samozrejmosťou. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality, alebo v kancelárií na ul. 26.novembra 1 v Humennom.

Technické informácie: 
RODINNÝ DOM NA BÝVANIE, ALEBO PODNIKANIE.. Úžitková plocha 303 m2. Celková plocha: 303 m2. Stav nehnuteľnosti: pôvodný. Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Murovaná – tehlová. Dopravné spojenie: MHD, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Parkovanie: verejné parkovanie. Vedľajšie priestory: Pivnica, Povala. Okolité priestranstvo: Mestská zástavba. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Banka, Obchodný dom, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD. Elektrické pripojenie: 230 V. Kanalizácia: Verejná kanalizácia. Vodný zdroj: Verejný vodovod. Plyn: Zemný plyn. Vykurovanie: lokálne - plynové. Využívané palivo: Plyn, Elektrika.