Recenzie Diamond Reality

Alena Holotová
Týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať maklérke Alenke Holotovej Diamond Reality Humenne za vysoko profesionálny a zároveň rýchly a priateľský prístup pri predaji rodinného domu. Závoreň prajeme spoločnosti Diamond Reality s.r.o. Veľa úspechov zdravia a tvorivých síl tak ako doposiaľ. Ešte raz srdečná vďaka Alenka.Tvoja spolužiačka zo ZŠ Marienka s manželom Jarom. Ďakujeme.
Marienka s manželom Jarom
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Lukáš Sopko
Dobrý deň, pán Sopko! Veľmi pekne ďakujeme za Vaše služby a pomoc počas celého procesu. Ste veľmi príjemný kolektív a tím profesionálov! S pozdravom a prianím pekného dňa. Janka .
Janka
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Lukáš Sopko
Týmto mailom sa Vám chcem pán Sopko veľmi pekne poďakovať za to, že ste mi v predali môj byt v rekordne krátkom čase. Ste veľmi šikovný a Vaše služby ako realitného makléra môže vrelo odporučiť. Naozaj som bola veľmi spokojná. Tatiana K.
Tatiana
5
Average: 5 (1 vote)
Alena Holotová
Dobrý deň. Veľmi pekne by sme sa chceli poďakovať pani Alenke Holotovej. Nielen že sme vďaka nej kúpili svoj domček snov, ale zverili sme jej aj predaj pozemku. Všetko prebehlo rýchlo a podľa našich predstáv. Milá, usmievavá a profesionálna maklérka. Mirka a Rasťo
Mirka a Rasťo
5
Average: 5 (1 vote)
Ing. Marek Boldižár
Moje veľké ďakujem patrí pánovi Boldižárovi. Má seriózne jednanie a prijemné vystupovanie. Žaneta z Trebišova.
Žaneta z Trebišova
5
Average: 5 (1 vote)
Ing. Vladimír Koscelanský
So službami makléra p. Koscelanského som bol nadmieru spokojný. Ďakujem mu. Martin.
Martin
5
Average: 5 (1 vote)
JUDr. Eva Hubertová
Touto cestou sa chcem veľmi poďakovať pani Evke Hubertovej za profesionálny, empatický a ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti. Bola som veľmi spokojná. Budem ju vrelo ďalej odporúčať. Kristína z Košíc.
Kristína z Košíc
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Lukáš Sopko
Pánovi Sopkovi patrí moja srdečná vďaka za jeho ochotu a ľudský prístup. Vďaka jeho skúsenostiam prebehol predaj bez najmenších problémov. Štefan B.
Štefan B.
5
Average: 5 (1 vote)

Stránky