Recenzie Diamond Reality

Bc. Ladislav Šosták
Pozdravujem pán Šosták týmto sa Vám chcem poďakovať za profesionálne služby, ktoré nám boli poskytnuté pri predaji nášho rodinného domu. Mám za to, že Váš proaktívny prístup, spolu s využívaním najnovšej propagačnej techniky boli základom pre rýchly a úspešný predaj našej nehnuteľnosti. Želám veľa spokojných klientov pri Vašej sprostredkovateľskej činnosti. V prípade, že budeme potrebovať služby v oblasti realít, určite sa na Vás opäť s dôverou obrátime. S pozdravom P. Juhás
P. Juhás
5
Average: 5 (1 vote)
Alena Holotová
Bolo mi veľkým potešením s vami spolupracovať a som veľmi šťastná, že sa nám kúpa bytu podarila zrealizovať takýmto, nie bežným spôsobom, napriek mojej neprítomnosti. Bola som veľmi spokojná s vašim profesionálnym prístupom, rýchlou komunikáciou a taktiež čo je na nezaplatenie, vaša loajalita, ktorá sa dnes už tak často v biznise nenájde. Veľmi rada vás odporučím každému môjmu znamená kto bude potrebovať nejakú transakciu čo sa týka nehnuteľnosti, a ja taktiež budem určite využívať váš servis v blízkej budúcnosti, keďže plánujeme ďalšiu kúpu, alebo predaj nehnuteľnosti, a po tejto skúsenosti s vami som viac než rozhodnutá zas s vami spolupracovať. Veľmi sa teším na osobne stretnutie a do vtedy Vám želám prosperitu v práci a šťastie v osobnom živote.
Paulišinová
5
Average: 5 (1 vote)
Alena Holotová
Prístup pani Holotovej bol veľmi profesionálny. Každé jedno stretnutie bolo príjemné a ďalšie prípadné obchody s nehnuteľnosťami budem riešiť s pani Holotovou. Miroslav Dinič.
Miroslav Dinič
5
Average: 5 (1 vote)
Alena Holotová
S pani Holotovou a jej prístupom a poradenstvom som bol veľmi spokojný a predaja zároveň kúpa bytu prebehla bez akýchkoľvek komplikácií. Teším sa na prípadnú spoluprácu v budúcnosti. Každému odporúčam :) Nicolas Dudov
Nicolas Dudov
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Ladislav Šosták
Na základe pozitívnych referencií sme s pánom Šostákom spolupracovali pri predaji bytu. Spolupráca s ním bola profesionálna a bezproblémová, bol nám k dispozícii kedykoľvek sme to potrebovali. Veľmi si ceníme jeho priateľský a ľudský prístup . Aj samotný proces predaja a všetkých formalít bol bez najmenších komplikácií. Takže maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčame a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Rodina Petrigalová Prajem pekný deň a veľa uspechov
Rodina Petrigalová
5
Average: 5 (1 vote)
Alena Holotová
Týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať maklérke Alenke Holotovej Diamond Reality Humenne za vysoko profesionálny a zároveň rýchly a priateľský prístup pri predaji rodinného domu. Závoreň prajeme spoločnosti Diamond Reality s.r.o. Veľa úspechov zdravia a tvorivých síl tak ako doposiaľ. Ešte raz srdečná vďaka Alenka.Tvoja spolužiačka zo ZŠ Marienka s manželom Jarom. Ďakujeme.
Marienka s manželom Jarom
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Lukáš Sopko
Dobrý deň, pán Sopko! Veľmi pekne ďakujeme za Vaše služby a pomoc počas celého procesu. Ste veľmi príjemný kolektív a tím profesionálov! S pozdravom a prianím pekného dňa. Janka .
Janka
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Lukáš Sopko
Týmto mailom sa Vám chcem pán Sopko veľmi pekne poďakovať za to, že ste mi v predali môj byt v rekordne krátkom čase. Ste veľmi šikovný a Vaše služby ako realitného makléra môže vrelo odporučiť. Naozaj som bola veľmi spokojná. Tatiana K.
Tatiana
5
Average: 5 (1 vote)

Stránky