Recenzie Diamond Reality

Alena Holotová
Dobrý deň. Predaj bytu prebehol na úrovni absolútneho profesionálneho prístupu, neustála snaha dotiahnuť všetky detaily načas. Hlavne oceňujem priamy ľudský prístup a diskrétnosť pri predaji bytu. Veľmi rada odporučím služby vašej realitnej kancelárie a maklérky p. Holotovej svojim známym. Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. S úctou.
Spokojná klientka
5
Average: 5 (1 vote)
Alena Holotová
Dobrý deň. Predaj bytu prebehol v krátkom čase a bezproblémovo. Výborná spolupráca, ústretovosť, komunikácia na profesionálnej úrovni. Oceňujem aj pomoc pani maklérky pri prepise energií na nového majiteľa. Ak by som v budúcnosti potrebovala pomoc pri predaji resp. kúpe nehnuteľností , určite by som sa znova obrátila na p. Holotovu. Ďakujem za spoluprácu. Tkáčová
Tkáčová
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Lukáš Sopko
Ďakujem Vám pán Sopko a pán Boldižár za profesionálny aj ľudský prístup. Prajem veľa spokojných klientov a veľa úspešných projektov. Mariana M.
Mariana M.
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Ladislav Šosták
Ďakujeme za super spoluprácu od prvého do posledného momentu. Obzvlášť si vážime ústretovosť, ochotu kedykoľvek poradiť, nezavádzanie, profesionalitu a v neposlednom rade ľudský prístup. Určite budeme len chváliť a odporúčať ďalej a v prípade budúceho predaja (čo už dúfam tak skoro nebude :)) určite siahneme po overenej spolupráci. Spokojní klienti (predávajúci). Róbert L.
Róbert L.
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Ladislav Šosták
Ahoj. Laca poznám už roky, práve preto som sa naňho obrátil s predajom nehnuteľnosti (predtým som tvrdil, že nikdy nedám nehnuteľnosť predať realitke ale predám si to sám). Prvý dôvod prečo práve Laco bolo že sa poznáme no čo ma len utvrdilo, že to zverím práve jemu bolo to keď som si pozrel jeho prácu, prezentáciu, videa, fotky, virtuálne prehliadky, všetko na vysokej profesionálnej úrovni. Na prvom stretnutí som mu povedal svoju predstavu, vypočul si ma a nasledujúci deň má kontaktoval akú predstavu ma on. Bol som celkom prekvapený a trochu som neveril, ze by sa to mohlo podariť, pretože Laco to videl inak a povedal cenu a dosť vyššiu aká bola moja predstava. No v konečnom dôsledku som rad, ze ma presvedčil. Laco mal ťažkú úlohu, keďže som potreboval predať a zároveň kúpiť a presťahovať sa. Pri kúpe Laco tiež veľa pomohol aj keď nemusel, keďže nehnuteľnosť, ktorú som kupoval predávala iná realitka. Podstatná vec bola, že mi odporučil vynikajúcu finančnú poradkyňu vďaka ktorej som mohol po finančnej stránke kúpiť novú nehnuteľnosť. Som presvedčený, že keby som to zveril niekomu inému neporadí sa to predať za takú cenu a tak rýchlo, proste fotky, video a prezentácia pri obhliadkach bola skvelá. Celý predaj prebehol plynulo a všetko išlo tak ako malo od začiatku kominikácia, informovanosť o obhliadkach, záujemcoch, hneď sa všetky informácie dostávali ku mne. Vďaka tomu ze Lacovi sa podarilo nájsť v dnešnej dobe hotovostnych klientov išlo všetko podľa môjho plánu. Veľká vďaka Lacovi za všetko, určite každému odporúčam a verím, že je to práve Laco komu sa podarí predať hoc co na akomkoľvek mieste, keďže je cieľavedomý a ma obrovský dar reči. Čiže 100 bodov za všetko od prvého stretnutia po odovzdanie bytu. Keď budem niekedy v budúcnosti riešiť niečo ohľadom nehnuteľnosti bez rozmýšľania sa ozvem znovu práve Lacovi. Je to človek ktorý to robí nie preto že musí ale preto ze ho to baví a napĺňa a je to aj vidieť. Prajem všetko dobré a veľa úspechov do budúcna. Ahoj.
Spokojný klient Ladislav Z.
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Ladislav Šosták
Profesionálny, ľudský, flexibilný prístup. Ochota v každom smere a kedykoľvek. Bezproblémová komunikácia. Profesionalitu zo strany Bc. Ladislava Šostáka veľmi oceňujem a vyzdvihujem. Pomohol mi sa dostať k novému bývaniu veľmi rýchlo. Obrovské ďakujem pánovi Šostákovi a realitnej kancelárii Diamond reality za všetko. Plne odporúčam po všetkých stránkach.
Martina G.
5
Average: 5 (1 vote)
Bc. Ladislav Šosták
Pozdravujem pán Šosták týmto sa Vám chcem poďakovať za profesionálne služby, ktoré nám boli poskytnuté pri predaji nášho rodinného domu. Mám za to, že Váš proaktívny prístup, spolu s využívaním najnovšej propagačnej techniky boli základom pre rýchly a úspešný predaj našej nehnuteľnosti. Želám veľa spokojných klientov pri Vašej sprostredkovateľskej činnosti. V prípade, že budeme potrebovať služby v oblasti realít, určite sa na Vás opäť s dôverou obrátime. S pozdravom P. Juhás
P. Juhás
5
Average: 5 (1 vote)
Alena Holotová
Bolo mi veľkým potešením s vami spolupracovať a som veľmi šťastná, že sa nám kúpa bytu podarila zrealizovať takýmto, nie bežným spôsobom, napriek mojej neprítomnosti. Bola som veľmi spokojná s vašim profesionálnym prístupom, rýchlou komunikáciou a taktiež čo je na nezaplatenie, vaša loajalita, ktorá sa dnes už tak často v biznise nenájde. Veľmi rada vás odporučím každému môjmu znamená kto bude potrebovať nejakú transakciu čo sa týka nehnuteľnosti, a ja taktiež budem určite využívať váš servis v blízkej budúcnosti, keďže plánujeme ďalšiu kúpu, alebo predaj nehnuteľnosti, a po tejto skúsenosti s vami som viac než rozhodnutá zas s vami spolupracovať. Veľmi sa teším na osobne stretnutie a do vtedy Vám želám prosperitu v práci a šťastie v osobnom živote.
Paulišinová
5
Average: 5 (1 vote)

Stránky