Staňte sa manažérom vlastnej realitnej kancelárie!

Aké sú výhody vlastnej realitnej kancelárie u nás?

  1. Nemusíte začínať úplne odznova, zakladať si novú spoločnosť, za výrobu a vývoj softvéru, licencie a iné služby.
  2. Odovzdáme vám naše dlhoročné skúsenosti a osvedčené postupy pri obchodovaní s nehnuteľnosťami.
  3. Poskytneme vám školiaci program a realitný informačný systém dostanete od nás k dispozícii.
  4. Pomôžeme vám s hľadaním nových maklérov do vášho tímu.
  5. Zabezpečíme vám najširšiu inzerciu realitných ponúk na všetkých významných realitných portáloch, v súčasnosti je to približne 200 realitných portálov.
  6. Máme vlastný kariérny plán a vlastné know-how, ktoré vám radi odovzdáme.
  7. Najlepší makléri našej spoločnosti vám budú nápomocní a pomôžu vám s budovaním vašej vlastnej značky.
  8. Pokiaľ už máte realitnú kanceláriu, ponúkame vám možnosť zvýšiť počet vašich klientov a obchodov, ale pritom nestratiť výhody samostatného podnikania.

A ako by sme vedeli spolupracovať? No predsa na franchizu...

Čo je franchising?

Vo všeobecnosti platí, že koncept franšízingu prináša možnosť pre samostatné podnikanie pod silnou značkou. Franšízistovi prináša možnosť využívania know-how a skúsenosti silného partnera v danom podnikaní, a tým pádom elimináciu možných rizík, ktoré by pri svojpomocnom podnikaní mohol na začiatku zažiť. Teda už zo samotného názvu je zrejmé, že sa jedná o podnikanie, ktoré poskytuje franšizistovi (nadobúdateľovi franšízovej licencie) slobodu a voľnosť v podnikaní. Tento model dovoľuje podnikať v danom odbore bez počiatočných znalostí, bez dlhého získavania skúsenosti a praxe, znižuje riziko krachu a optimalizuje výdavky pre začínajúceho podnikateľa. Žiaľ, na Slovensku sa o systéme franchisingu veľa nehovorí. Niektoré zahraničné realitné kancelárie – franšízy sa snažia svoje postupy aplikovať do praxe aj u nás. Niektorým spoločnostiam sa to podarí, no sú i také, ktoré majú obrovský problém presadiť sa na trhu, a to hlavne v dôsledku predraženej licencie.

Ako fungujeme?

Za mesačný poplatok vám dovolíme používať označenie Diamond Reality a poskytneme vám všetko potrebné, čo k otvoreniu a prevádzkovaniu realitnej kancelárie potrebujete. Dáme vám naše know-how, stratégie, marketingové plány a ďalšie dôležité informácie, bez ktorých by žiaden podnikateľ v realitnom biznise nemohol byť úspešný. Povieme vám ako prilákať čo najviac klientov a ako si ich udržať. Našou hlavnou výhodou je, že si necháte celých 100% z provízie. V neposlednom rade budete ako súčasť našej značky známejším, dôveryhodnejším a samozrejme úspešnejším. Získate rázom punc kvality a silného zázemia.

Pokiaľ ste sa rozhodli podnikať bez rizika, vo vlastnom a sami na seba, tak nás neváhajte kontaktovať na sopko@diamondreality.sk, alebo nám priamo zavolajte na 0902 198 170. Všetky konkrétne podmienky spolupráce vám radi vysvetlíme pri osobnom stretnutí.