Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Cenník

Provízia resp. odmena za služby ktoréhokoľvek franchízového partnera využívajúceho označenie Diamond Reality je predmetom individuálnej dohody obsiahnutej v sprostredkovateľskej zmluve medzi franchízovým partnerom (realitnou kanceláriou) ako sprostredkovateľom a je klientom – záujemcom o sprostredkovanie. Provízia je konečná a nezvyšujúca sa o ďalšie poplatky či iné plnenia zo strany záujemcu o sprostredkovanie. Samotná výška provízie za sprostredkovateľské služby, rozsah služieb a ostatné podmienky sprostredkovania sú uvedené v sprostredkovateľskej zmluve. Cenu služby je sprostredkovateľ povinný oznámiť záujemcovi o sprostredkovateľské služby v dostatočnom časovom predstihu ešte pred samotným podpisom sprostredkovateľskej zmluvy spolu s poučením podľa zákona č. 102/2014 Z. z. v znení noviel. Províziu sprostredkovateľovi hradí výlučne záujemca o sprostredkovanie. Sprostredkovateľ je povinný poučiť záujemcu o sprostredkovateľské služby o reklamačnom poriadku či alternatívnom riešení sporov (zákon č. 391/2015 Z. z. o alternatívnom riešení spotrebiteľských sporov a o zmene a doplnení niektorých zákonov).

Sprostredkovateľom, realitnou kanceláriou či franchízovým partnerom sa rozumie právnická osoba či fyzická osoba podnikateľ, ktorá využíva označenie Diamond Reality a ktorá uzatvorila franchízovú zmluvu (zmluvu o zaradení do skupiny Diamond Reality) so spoločnosťou Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Rezidencia Krásna