spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

O spoločnosti Diamond Reality

Diamond Reality je jedna z najväčších realitných kancelárií s centrálou v Košiciach a s pobočkami po celom Slovenku. Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov z rôznych oblastí, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s realitnou činnosťou.

Hlavným hnacím motorom pre nás bolo čím ďalej tým viac rozširujúca sa rada neodborne preškolených maklérov a s tým spojená nedôvera ľudí v túto veľmi namáhavú, ale zaujímavú prácu. Dobre si uvedomujeme vážnosť našej práce a aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s najlepšími odborníkmi v tomto obore. Čo sa týka samotného klienta, snažíme sa mu nastaviť optimálne riešenie pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek.


Poskytujeme komplexné služby

Našim klientom poskytujeme čo možno najkomplexnejšie služby na realitnom trhu a to pod heslom – „všetko na kľúč“.  V prípade, ak sa rozhodne klient u nás predávať, kupovať či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa už dostaví iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná). Inzercia nehnuteľností je bezplatná pre všetkých klientov našej realitnej kancelárie. Momentálne inzerujeme na desiatkach realitných portáloch.

Ako spoločnosť pre ktorú je prioritou zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, je naším cieľom sa pravidelne školiť a odborne vzdelávať vo všetkých pridružených oboroch súvisiacich so sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Taktiež dbáme na zvyšovanie kvality práce našich spolupracovníkov.

O našej profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj to, že sme členmi Realitnej únie Slovenskej republiky (RUSR) a absolventmi Slovenskej realitnej akadémie (SORA), čo nám dotvára punc kvality a odbornosti.

Diamond Reality je franchisingová sieť nezávislých realitných kancelárií ponúkajúcich služby spojené s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností na Slovensku. Realitné služby v mene obchodnej značky Diamond Reality poskytujú nezávislé franchisingové realitné kancelárie, ktoré majú samostatnú právnu subjektivitu, vlastníctvo a podnikajú samostatne. Naším cieľom je vybudovať zastúpenia v každom okresnom meste a ponúknuť naše kvalitné služby po celom Slovenku.

V prípade, ak máte záujem o služby našej realitnej kancelárie, napíšte na sopko@diamondreality.sk, zavolajte na telefónne číslo 0902 198 170, alebo využite náš kontaktný formulár.