Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Právne služby

Samotná kúpa nehnuteľnosti nie je triviálnou záležitosťou. Fakt, že zväčša ide o pomerne veľkú investíciu spojenú s mnohými rizikami odporúčame, aby ste takúto transakciu a jej samotný postup konzultovali s profesionálnou realitnou kanceláriou, ktorá spolu s dobrým advokátom navrhne optimálne riešenie. Preto je nevyhnutné oboznámiť pred samotným prevodom nehnuteľnosti zmluvné strany, akým spôsobom bude samotný prevod prebiehať a aké údaje potrebuje realitná kancelária od predávajúceho resp. kupujúceho k rýchlemu a bezpečnému prevodu.

Klientom v rámci nášho servisu ponúkame komplexnú prípravu dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva k nehnuteľnostiam. Okrem vypracovania štandardnej dokumentácie (kúpne zmluvy, darovacie zmluvy, zámenné zmluvy, nájomné zmluvy, zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a pod.) pre vás zabezpečíme aj právne poradenstvo a zastupovanie v konaní pred katastrálnym odborom. V zmysle § 1a zákona č. 586/2003 Z. z. o advokácii vieme klientom, ktorý o to prejavia záujem, zabezpečiť autorizáciu zmlúv o prevode nehnuteľnosti.

Zabezpečenie advokátskou kanceláriou.

Právne služby vám zabezpečíme prostredníctvom advokátskej kancelárie, ktorá pre našu spoločnosť zabezpečuje kompletný právny servis vrátane vyhotovovania potrebnej dokumentácie k prevodom nehnuteľností.

Advokátska kancelária má uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu vzniknutú pri výkone advokátskej činnosti na sumu vo výške 1 500 000 EUR. V advokátskej kancelárii zabezpečujú právne služby renomovaní advokáti s dlhoročnou praxou.

Pokiaľ máte záujem o vypracovanie akýchkoľvek kúpnych, darovacích či nájomných zmlúv, alebo si chcete nechať vypracovať inú zmluvnú dokumentáciu či nechať právne poradiť, napíšte na sopko@diamondreality.sk, zavolajte na tel číslo 0902 198 170, alebo využite náš kontaktný formulár.

POZOR - Realitná kancelária Diamond Reality nevykonáva právne služby. Právne služby pre realitnú kanceláriu realizuje externá advokátska kancelária.

Rezidencia Krásna