Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Odkúpenie nehnuteľnosti

Odkúpenie vašej nehnuteľnosti riešime v rámci celého Slovenska. Prioritne sa však zameriavame na Košický a Prešovský kraj. Celý proces realizácie predaja, vrátane úhrady kúpnej ceny, vieme uskutočniť aj do 24 hodín od zadania vašej požiadavky.

Odkúpime od vás aj zadĺžené nehnuteľnosti! Máme záujem aj o nehnuteľnosti na ktorých viazne hypotéka, dlžoba, exekúcia či práva akýchkoľvek tretích osôb.

Samotný výkup sa realizuje za asistencie advokáta, ktorý určí najvhodnejší spôsob daného prevodu resp. navrhne optimálne riešenie situácie.

Zabezpečíme všetky právne náležitosti súvisiace s predajom a takisto zaplatíme všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.

V prípade, ak máte záujem o odkúpenie vašej nehnuteľnosti, napíšte na sopko@diamondreality.sk, zavolajte na telefónne číslo 0902 198 170, alebo využite náš kontaktný formulár. Naším cieľom je dosiahnutie obojstrannej spokojnosti s dôrazom na vysokú odbornosť, kvalitu a profesionalitu.


Výkup nehnuteľnosti - postup

  1. Pripravte si všetky dostupné informácie, ktoré súvisia s vašou nehnuteľnosťou a ktoré budeme potrebovať pre bezpečný výkup vašej nehnuteľnosti.
  2. V prípade, že sú na danej nehnuteľnosti dlžoby na nájomnom, exekúcie, dlžoby v nebankových inštitúciách, alebo iné pozdlžnosti, je dobré si vopred pripraviť všetky potrebné dokumenty ohľadne výšky vášho zadlženia a následne nás potom kontaktujte telefonicky, mailom, prípadne nás navštívte osobne na adrese Hollého 3, 040 01 Košice – Juh (budova - bývalé zákaznícke centrum VSE) - 5. poschodie.
  3. My osobne prídeme pozrieť vami ponúknutú nehnuteľnosť a priamo na mieste si náš pracovník prezrie všetky dokumenty, ktoré máte k dispozícii a ponúkne vám sumu, za ktorú vašu nehnuteľnosť odkúpime.
  4. V prípade, že budete súhlasiť s nami ponúknutou cenou, navštívite nás v našej kancelárii, kde konkrétne uvedieme všetky podmienky kúpy, vyrovnáme prípadné dlžoby na danej nehnuteľnosti a kúpnu cenu vám vyplatíme v hotovosti, alebo prevodom na váš účet.
  5. Ak budete potrebovať náhradné bývanie, zabezpečíme vám ho.

Napíšte nám

Rezidencia Krásna