Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Hypotéka a kúpa nehnuteľnosti

Väčšina našich klientov potrebuje na kúpu nehnuteľnosti hypotekárny úver. Dokonca niektorí klienti ešte nemajú vyhliadnutú nehnuteľnosť, ale potrebujú vedieť, ako by prípadný nákup nehnuteľnosti mohli financovať. Služby nášho hypotekárneho a finančného sprostredkovateľa sú pre našich klientov bezplatné.

Hypotekárny špecialista s ktorým spolupracujeme v oblasti sprostredkovania úverov nám určí bonitu daného klienta a navrhne optimálne riešenie jeho finančnej situácie.

Momentálne na Slovensku pôsobí niekoľko hypotekárnych bánk, ktoré svojím klientom ponúkajú niekoľko typov hypotekárnych úverov odlišujúcich sa osobitnými podmienkami. Byť orientovaný v tomto prostredí nie je vôbec jednoduché, vyžaduje to dostatočný časový priestor a samotnú znalosť problematiky poskytovania úverov.

Našim cieľom je sprostredkovať vám čo najvýhodnejšie podmienky poskytnutia hypotekárneho úveru a pomôcť vám zorientovať sa v tejto problematike.

Každá banka má svoje špecifické podmienky pri dokladovaní príjmu a zabezpečení daného úveru a preto sa vám prostredníctvom nášho hypotekárneho špecialistu budeme snažiť vybrať tú najvhodnejšiu alternatívu.

V prípade, ak máte záujem o kúpu nehnuteľnosti a potrebujete dobrého finančného poradcu, napíšte na sopko@diamondreality.sk, zavolajte na telefónne číslo 0902 198 170, alebo využite náš kontaktný formulár.

Rezidencia Krásna