Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Sme členom Realitnej únie SR


Spoločnosť Diamond Reality Franchising, s.r.o. je riadnym členom Realitnej únie SR. Realitná únia SR je združenie profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom realitné služby na vysokej odbornej úrovni. Jasnými pravidlami vytvára únia základy pre efektívnu spoluprácu medzi jej členmi. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia Realitnej únie SR. Zdieľanie dôležitých informácií, hľadanie riešení na spoločné problémy, silné odborné zázemie, kvalifikované zastupovanie realitnej obce pri vyjednávaní so štátnymi inštitúciami je len malý výpočet členských výhod.

Medzi primárne ciele tiež patrí zlepšenie podnikateľského prostredia vrátane súvisiacich legislatívy zmien na úseku podnikania s realitami. Spoločnosť Diamond Reality Franchising, s.r.o. sa zaviazala dodržiavať realitný kódex, ktorý predstavuje súhrn základných hodnôt, princípov, pravidiel správania sa, práv a povinností členov Realitnej únie Slovenskej republiky. ČESTNOSŤ, ODBORNOSŤ a SPOLUPRÁCA, tieto tri slová vystihujú správanie sa každého člena dodržiavajúceho pravidlá upravené kódexom Realitnej únie SR.

Realitná únia SR sa usiluje od svojho vzniku napĺňať mnohými aktivitami týchto sedem primárnych cieľov:

  • Prispievať k vzniku a prehlbovaniu vzájomnej spolupráce medzi členmi Realitnej únie SR a ostatnými subjektmi realitného trhu.
  • Zvyšovať odbornosť a profesionalitu členskej základne a verejnosti.
  • Realizovať výskumy a analýzy.
  • Presadzovať zmeny v legislatíve, ktoré prispejú ku kultivácii a profesionalizácii realitných služieb.
  • Zastupovať realitnú obec pred štátnymi orgánmi a inštitúciami.
  • Ochraňovať spotrebiteľov a klientov, ktorí využívajú realitné služby.
  • Pomáhať ľuďom, ktorí prišli o bývanie vplyvom faktorov, ktoré nemohli objektívne ovplyvniť alebo utrpeli na realitnom trhu nespravodlivú ujmu.       

 

 

 

 

 

Rezidencia Krásna