Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Odporúčania

Referencia Patrik

Mgr. Patrik Janok, RSc.

Radi by sme kladne ohodnotili prácu realitného makléra pána Mgr. Janoka. Za jeho vysoko profesionálny a súčasne ľudský prístup. Vysoko oceňujeme jeho ochotu pracovať nad rámec štandardných pracovných hodín a dní. Na základe inzerátu sme ho prvý krát kontaktovali v sobotu večer s tým, že sme si nehnuteľnosť boli pozrieť hneď v nedeľu ráno o siedmej. Milý darček na konci procesu taktiež potešil.

Spokojní majitelia záhrady na Kalvárii 🙂

Referencia Diamond Reality - Janok Patrik

Mgr. Patrik Janok, RSc.

Nakoľko nie som Košičan z kúpy bytu  v Košiciach som mal obavy. Na začiatku hľadania vhodného bytu som našťastie natrafil na p. Janoka. Vysvetlil mi klady a zápory jednotlivých mestských častí, podobne postupoval aj pri konkrétnych ponukách, ktoré som zvažoval, kedykoľvek aj počas víkendu bol k dispozícii a tak mi podstatne uľahčil a urýchlil rozhodovanie. Po rozhodnutí o kúpe zabezpečil všetku potrebnú administratívu od spísania preberacieho protokolu až po návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Touto cestou mu chcem ešte raz poďakovať a jeho služby odporučiť záujemcom o kúpu, prípadne predaj bytu.

Marián G.

Vrelé odporúčanie - Patrik Janok

Mgr. Patrik Janok, RSc.

Dobrý deň, ďakujem za milý, profesionálny prístup a príjemnú komunikáciu :) Rozhodne odporúčam a obrátim sa na Vaše služby aj pri najbližšej príležitosti, rovnako Vás odporučím aj svojim známym. Prajem veľa úspechov. Zuzka Č.

Recenzia - Patrik Janok

Mgr. Patrik Janok, RSc.

Spolupráca s pánom Janokom pri predaji záhrady bola vynikajúca. Vysoko oceňujeme profesionalitu, znalosť realitného prostredia a správne nastavenie ceny a stratégie predaja. Predaj sme realizovali v náročnom čase vysokých úrokových sadzieb a poklesu hodnoty nehnuteľností na trhu, kedy je nižší záujem a predáva sa  veľmi málo nehnuteľností. Napriek tomu sme mali dostatok obhliadok a zrealizovali predaj za dohodnutú cenu. Vynikajúca komunikácia - boli sme informovaní o každej obhliadke vopred a po obhliadke a názoroch a postrehoch každého záujemcu - čo bolo dôležité v procese predaja. A takisto profesionálny právny servis a proces odovzdávania záhrady. Vrelo odporúčame. Radek W.

Vlasta H. s manželom

Alena Holotová

Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. Alenke Holotovej. Alenku poznám už veľmi dlho, ale až teraz som mala možnosť využiť jej služby. Dlho som rozmýšľala, aké slová použiť, aby vystihli celý príjemný proces pri kúpe domu, nakoniec sme sa s manželom zhodli, že Alenka jednoducho dokázala svoju prácu povýšiť na umenie. Svojou profesionalitou, ústretovosťou, empatiou a schopnosťou vyriešiť každý problém nám Alenka nenašla dom, ale domov. Veľké ďakujem. S radosťou
budeme odporúčať jej služby.

Vlasta H. s manželom

Beáta a Marián

Mgr. Patrik Janok, RSc.

Keď sme sa prvýkrát stretli s p. Janokom pri obhliadke jedného domu v Košiciach, po príjemnom rozhovore s ním sme vedeli, že to bude náš realitný maklér pri našich najbližších transakciách. V priebehu troch mesiacov sa nám v spolupráci s ním podarilo zrealizovať predaj našich dvoch nehnuteľností (bytov) v rôznych lokalitách mesta. Splnil sa nám tak sen o našom novom bývaní, do ktorého sa tak čoskoro presťahujeme. Najviac si u p. Janoka ceníme jeho ľudský a ústretový prístup. Častá komunikácia s ním nám umožnila byť stále v obraze, čo sa deje s našou nehnuteľnosťou. Veľmi nám pomohol nastaviť správnu cenu, usmerniť nás v komunikácii s klientom a odporučiť ďalšie kroky. Bravúrne sa vie naladiť na potreby predávajúceho a zvládnuť očakávania a prípadné otázky kupujúceho. Všetko pre to, aby obe strany boli spokojné. Ocenili sme aj 100% právnu istotu obchodu pod dohľadom autorizovaného právnika, ktorý bol zárukou hladkého a bezproblémového priebehu celej transakcie, od vypracovania zmlúv až po podanie návrhov na kataster. Veľmi pekne ďakujeme za perfektné služby na úrovni, ktorá prekonáva mnohých realitných maklérov v tejto lokalite.

Beáta a Marián

Matúš M.

Mgr. Patrik Janok, RSc.

S Mgr. Janokom sme boli veľmi spokojní. Čo sa povedalo aj platilo. Byt bol v stave v akom nám ho opísal a nič nebolo zatajené. Počas spolupráce sme mali viac krát otázky k zmluve aj k bytu, no všetko nám bolo do detailu vysvetlené. Počas celého procesu sme boli riadne informovaní. Pána Mgr. Janoka môžeme iba odporúčať, je to férový, úprimný a veľmi milý maklér.

Martin B. /Košice/

Mgr. Patrik Janok, RSc.

Dobrý deň, s pánom Patrikom Janokom som mal možnosť sa stretnúť už pri viacerých realitách, ale stále to bolo v úlohe kupujúceho. Tentokrát som bol predávajúci ja a postoj p. Janoka sa nezmenil. Bol stále profesionálny a pritom s ľudským prístupom. Kupujúcich našiel promptne a k dohode a spokojnosti oboch strán došlo v krátkom čase. Jeho služby môžem len odporučiť. Verím, že sa ešte stretneme a budeme spolupracovať. Ďakujem za Vaše služby a pomoc.  Martin B. /Košice/

Alexander Y. /Ukrajina/

Mgr. Patrik Janok, RSc.

Dobrý deň, chcem  poďakovať maklérovi Patrikovi Jankovi  za pomoc a užitočné rady, ako aj rýchlosť pri zostavovaní zmlúv. Je to skutočný profesionál vo svojom odbore a dobrý,slušný človek. Ďakujem

Alexander Y. /Ukrajina/

Michal M.

Mgr. Patrik Janok, RSc.

S prácou pána Janoka sme boli ako kupujúci veľmi spokojní. Komunikácia bola bezproblémová, veci sa hýbali i cez víkendy a navyše veľmi oceňujeme kvalitu a rýchlosť spracovaných zmlúv (rezervačná a kúpna zmluva). Predovšetkým rezervačné zmluvy sú mnohokrát veľmi stručné a nevyvážené, čo ale nebol tento prípad. -Michal M.- 

Spokojná klientka z Košíc

Mgr. Patrik Janok, RSc.

Pán Janok, ďakujeme veľmi pekne za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Oceňujeme najmä Vaše odhodlanie, profesionálny prístup, podávanie informácií 7/24, prehľad o trhu a cenách, príjemný prístup, promptnosť pri jednaniach a príjemné vystupovanie. Po množstve realitných kancelárií ktoré sme mali pred Vami si  dovoľujeme nazvať Vás profesionálom s veľkým "P". Držíme Vám palce a prajeme veľa pracovných úspechov do budúcna.

Andreova Monika

Tatiana Danišovičová

Dobrý deň, chcela by som sa v mene našej rodiny poďakovať za kladné a rýchle vybavenie. Boli sme veľmi spokojní s realitnou zástupkyňou Vašej kancelárie p. Danišovičovou. Za nás veľká spokojnosť, je to veľmi milá a príjemná mladá žena s príjemným vystupovaním. Ešte raz - veľké Ďakujem s pozdravom Andreová Monika z Trnavy.

Iveta Č.

Mgr. Patrik Janok, RSc.

Realitného makléra p. Janoka z Diamond Reality som mala tú česť spoznať pri predaji môjho bytu . Bol veľmi ústretový, ľudsky, dochvíľny a predaj prebiehal na profesionálnej úrovni . Vrelo ho odporúčam. Iveta Č.

Ing. Daniela Šimkovičová

Mgr. Patrik Janok, RSc.
 
Pri predaji bytu som nadviazala spoluprácu s maklérom Diamond Reality Mgr. Patrikom Janokom, ktorý je vysokým profesionálom v svojom odbore. Odbornosť sa snúbi s mimoriadne chápavým a prívetivým prístupom ku klientom. Je trpezlivým, vysvetľujúcim a snaživým pracovníkom, ktorý sa nadmieru snaží vyhovieť obidvom protipólom prebiehajúcej transakcie ako kupujúcemu, tak predávajúcemu. Predpokladám, že takýmto prístupom vždy kvalitne prispeje k uskutočneniu prebiehajúcemu obchodu a preto ďakujem Mgr. Patrikovi Janokovi za príjemnú spoluprácu a odporúčam využiť jeho služby v prípade záujmu o prácu tejto realitnej kancelárie.

pán Zis.

Mgr. Partrik Janok, RSc.

Kúpil som garsónku pre syna. Pri jej výbere a následne pri kúpe nám výrazne pomohol maklér p. Janok. Príjemné vystupovanie, komunikácia na vysokej úrovni, snaha aj schopnosť vyriešiť komplikovaný prevod nehnuteľnosti – to som zažil od p. Janoka. Vrelo odporúčam.

Petra Funakova

Ing. Viktória Belasová
 
Dobrý deň, posielam odporúčanie na Ing. Belasovú. Ing. Belasová nám pomáhala s prenájmom bytu. Sme veľmi spokojní, ako to všetko prebiehalo, s Vašou profesionalitou, ústretovosťou, jednaním, príjemným vystupovaním a skvelo odvedenou prácou. Vynikajúco odvedená práca. Určite Vás budeme odporúčať a v budúcnosti ak sa naskytne situácia využijeme Vaše služby. Ďakujeme!

Marcela Tomková

Mgr. Lukáš Sopko, MBA, LL.M

Aktuálne som kupovala prostredníctvom služieb pána Sopka byt na Terase. S jeho prácou a vôbec celkovo s jeho prístupom som bola nesmierne spokojná. Od prvého momentu mi bol nápomocný a všetko mi do detailu vysvetlil. Nemala som najmenší problém počas celého procesu. Úprimne musím priznať, že sa dnes už tak často nevidí takýto prístup. Ak ešte niekedy v živote budem kupovať nehnuteľnosť, tak sa určite na pána Sopka obrátim. Držím palce a prajem veľa spokojných klientov.

Zdena Grekčová

Mgr. Patrik Janok
 
Spoluprácu s pánom Janokom hodnotím ako vynikajúcu. Ďakujem za jeho profesionálny, empatický a ľudsky prístup. Bola som nadmieru spokojná a budem ho odporúčať ďalej. PS : pán Janok plní sny, ten môj o chate so záhradkou splnil na 100 %.

Gabriela Karafová

Mgr. Patrik Janok
 
Pána Janoka mi odporučila známa, ktorá už má viacero skúseností s realitnými maklérmi, no na p.Janoka nedá dopustiť. Po osobnej skúsenosti ho budem aj ja odporúčať ďalej. Rada by som vyzdvihla jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup, drobné komplikácie vyriešené takmer okamžite, šikovné nápady, ktoré veľmi urýchlili predaj bytu. Celkový proces predaja bol vždy jasný a celkom rýchly. Veľká spokojnosť. Ďakujem.
 

Alena Stebnická

Alena Holotová.
 
Chcem sa s veľkou vďačnosťou za moju celú rodinu poďakovať za vaše 100 % nasadenie v predaji nehnuteľnosti rodinnej chaty na Domaši. Je až neuveriteľné akou rýchlosťou sa podaril predaj vašim nasadením p. Holotová.  Poďakovať chcem za Váš čas  profesionálny prístup, organizáciu, ale aj ľudskosť, láskavosť a porozumenie. Prajem vám veľa spokojných klientov ako sme boli my a určite vás budem všade iba odporúčať. S pozdravom a úctou p. Stebnická ešte raz od srdca veľké ďakujem a veľa zdravia prajem.

 

 

Krištofik st.

Mgr. Patrik Janok

Dobrý večer pán Janok, môžem povedať, že naša skúsenosť s Vami v nás zanechala pozitívny dojem. Ťažko sa nám porovnáva, keďže s realitkami nemáme časté skúsenosti. Myslím, že Ste nás procesom previedli na odbornej úrovni, požadované otázky/informácie Ste sa snažili zodpovedať a proces nenásilne posúvať vpred. Aj Vaše videa pripravované k nehnuteľnostiam priťahujú klientelu. Nám ostáva poďakovať za spoluprácu a nech sa Vám v práci darí. Krištofik st. 🙂

 

Matej Š.

Mgr. Patrik Janok

Spoluprácu s pánom Janokom hodnotím ako vynikajúcu. Na začiatku som ako predávajúci nezačal ideálne - nehnuteľnosť bola inzerovaná cez priveľa subjektov a akosi nie a nie nájsť kupujúceho, no nakoniec po reálnych skúsenostiach a prístupe rôznych maklérov som sa rozhodol pre  p. Janoka (a verte mi, že som náročný na výber) a predaj sa zrealizoval presne ako som potreboval. Výborný pomer cena/výkon/komunikácia/prístup. Matej Š.

Lučanská

Mgr. Patrik Janok

S pánom Patrikom Janokom sa mi podarilo kúpiť jeden byt a následne predať iný byt. Obidva procesy boli komplikované a všetko vyšlo iba vďaka nesmiernej ochote a trpezlivosti pána Janoka. Veľmi oceňujem ľudský prístup, ochotu poradiť a najmä objektívny prístup p. Janoka. Som mu nesmierne vďačná, že sa mi podarilo kúpiť krásny byt vo veľkej časovej tiesni. 100% odporúčam p. Janoka, s jeho pomocou sa vám podari kúpiť alebo predať byt za akýchkoľvek zložitých okolností. Lučanská 

Andrea Džubinská

Mgr. Patrik Janok
 

S p. Janokom mám veľmi dobrú skúsenosť. Už pri prvom zavolaní, pri obhliadke bytu vystupoval seriózne. Odpovedal mi na všetko, čo som sa pýtala. Následný proces rezervácie bytu a samotnej kúpy bol bezproblémový. Pán Janok bol vždy prístupný na mobile či maile. Neľutujem, že som sa skontaktovala s takýmto odborníkom a určite ho budem odporúčať aj svojmu okoliu. Vrelá vďaka a veľa ďalších spokojných predávajúcich a kupujúcich klientov. S pozdravom Andrea Džubinská.

LK

Mgr. Patrik Janok

Pán Janok zastupoval predávajúceho, napriek tomu bol veľmi nápomocný aj mne ako kupujúcej. Pôsobil veľmi ľudsky a bezprostredne. Plusom sú určite jeho technické znalosti, ktoré vniesli do obhliadky bytu ďalší hodnotný rozmer. Sprostredkoval čo bolo potrebné, promptne riešil všetky moje požiadavky. Veľmi odporúčam. Pekný deň,

 

Jana S.

Alena Holotová
 

Touto cestou sa chcem poďakovať pani Holotovej za profesionálne a rýchle sprostredkovanie predaja môjho domu. Jej lojálnosť, ľudskosť, diskrétnosť a ochota vyjsť mi v ústrety má presvedčili o tom, že jej právom patrí titul maklér roka 3 roky po sebe a z môjho pohľadu si ho zaslúži aj pre rok 2021. Pani Holotovú ako maklérku budem odporúčať všetkým svojim známym a v prípade potreby sa znovu obrátim len na ňu. Ešte raz veľké Ďakujem. S pozdravom spokojná klientka Jana S.

pani Marcela

Ing. Marek Boldižár

S realitnou kanceláriou Diamond Reality som bola nadmieru spokojná. Konkrétne chcem vyjadriť svoj obdiv pánovi Boldižárovi za kvalitne realizovanú a nakoniec aj úspešne zrealizovanú službu. Marcela.

Karolína Kondrátová

Služby na vysokej úrovni.
 
Niekoľko mesiacov som strávila predávaním svojej chaty. Nepodarilo sa mi ju predať. Potom som od známej dostala kontakt na pána Koscelanského, ktorý mi s predajom pomohol. Týmto by som sa mu chcela pekne poďakovať. Chválim ho za prístup a za rýchlosť akou mi pomohol predať moju chatu. Pekný deň. Karolína. 

Alojzia Močková

Mgr. Patrik Janok 
 
Nedá mi, sa nepoďakovať, za ochotu a rýchle vyriešenie môjho problému s prenájmom bytu na KVP. Bola som veľmi spokojná s prácou vášho makléra Mgr. Patrika Janoka. Stretla som sa so serióznym jednaním, prijemným vystupovaním, priateľským a ľudským prístupom. Želám Vám veľa spokojných klientov, tak spokojných ako ja. Ďakujem Vám!

Miroslav Bielik

Mgr. Patrik Janok
 
Nemám nijaké skúsenosti s maklérmi, preto ani nemôžem porovnať prácu "môjho" makléra, p. P. Janoka s inými. Môžem vydať svedectvo iba o tom, ako som celé to obdobie predaja môjho pôvodného  bytu a zároveň kúpu nového prežíval osobne.
Ak by tu bola nejaká stupnica hodnotenia od 1-10 možných maximálnych bodov, potom by som p. Janokovi dal po každej stránke plný počet bodov. Či zohľadňujem jeho profesionálny, alebo ľudský prístup, jeho osobnostné kvality, flexibilitu, čo sa týka nastavenia ceny bytu a potom manipulácie ňou, bol som nadmieru milo prekvapený a spokojný.
Prajem, aby vaša spoločnosť mala čo najviac takýchto maklérov, oddaných veci celou svojou bytosťou.
S poďakovaním a srdečným pozdravom: Miroslav Bielik 
 

Profesionálne jednanie

Prajeme príjemný deň,  chceli by sme ohodnotiť prácu vašej maklérky - pani Holotovej.

Veľmi dlhý čas sme hľadali realitného makléra na východnom Slovensku, ktorý by profesionálne a korektne pristúpil k predaju niekoľkých nehnuteľností , ktoré sme sa márne snažili predať už roky pred tým. Pani Holotová sa zhostila tejto úlohy absolútne dokonale. Jej znalosti v oblasti realít sú v tejto časti Slovenska dovolím si tvrdiť bezkonkurenčne! Musím tiež spomenúť jej ľudsky prístup a lojalitu. V náročných situáciách , ktoré sprevádzali niektoré z týchto predajov dokázala zachovať chladnú hlavu a poradiť vždy tak, že konečný výsledok bol vždy nadmieru uspokojivý. Pani Holotová predala všetky naše problematické nehnutelnosti za skvelé ceny, poskytla 100% servis od zmluvnej dokumentácie cez detailné realitné aj právne poradenstvo. Absolutne odporúčame jej služby ! Sú naozaj bezkonkurenčne na danom trhu

 

S pozdravom Marta Šestáková a Veronika Šestaková (Čierna)

Korektné jednanie

S pani Šárošiovou som bol pre korektné a slušné jednanie veľmi spokojný, rýchlo sa našli klienti.

Rýchle vybavenie klienta

Ďakujeme veľmi krásne za perfektne a rýchle vybavenie, prajeme Vám veľa zákazníkov. 

p. Dudašová

Poďakovanie od pani Kamsovej

Ďakujem pekne za úspešnú spoluprácu, ste výborná, že ste i v tejto komplikovanej dobe pandémie zohnala vhodnú nájomníčku. Vás by som doporučila každému, kto hľadá byt, či chce byt prenajímať. Chcem sa na Vás obrátiť i v budúcnosti, pretože premýšľam o presídlení do Košíc.

 p. Kamasová

Spokojná klientka

Alena Holotová

Dobrý deň. Predaj bytu prebehol na úrovni absolútneho profesionálneho prístupu, neustála snaha dotiahnuť všetky detaily načas. Hlavne oceňujem priamy ľudský prístup a diskrétnosť pri predaji bytu. Veľmi rada odporučím služby vašej realitnej kancelárie a maklérky p. Holotovej svojim známym. Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. S úctou.

Tkáčová

Alena Holotová

Dobrý deň. Predaj bytu prebehol v krátkom čase a bezproblémovo. Výborná spolupráca, ústretovosť, komunikácia na profesionálnej úrovni. Oceňujem aj pomoc pani maklérky pri prepise energií na nového majiteľa. Ak by som v budúcnosti potrebovala pomoc pri predaji resp. kúpe nehnuteľností , určite by som sa znova obrátila na p. Holotovu. Ďakujem za spoluprácu. Tkáčová

Mariana M.

Bc. Lukáš Sopko

Ďakujem Vám pán Sopko a pán Boldižár za profesionálny aj ľudský prístup. Prajem veľa spokojných klientov a veľa úspešných projektov. Mariana M.

Róbert L.

Bc. Ladislav Šosták

Ďakujeme za super spoluprácu od prvého do posledného momentu. Obzvlášť si vážime ústretovosť, ochotu kedykoľvek poradiť, nezavádzanie, profesionalitu a v neposlednom rade ľudský prístup. Určite budeme len chváliť a odporúčať ďalej a v prípade budúceho predaja (čo už dúfam tak skoro nebude :)) určite siahneme po overenej spolupráci. Spokojní klienti (predávajúci). Róbert L.

Spokojný klient Ladislav Z.

Bc. Ladislav Šosták

Ahoj. Laca poznám už roky, práve preto som sa naňho obrátil s predajom nehnuteľnosti (predtým som tvrdil, že nikdy nedám nehnuteľnosť predať realitke ale predám si to sám). Prvý dôvod prečo práve Laco bolo že sa poznáme no čo ma len utvrdilo, že to zverím práve jemu bolo to keď som si pozrel jeho prácu, prezentáciu, videa, fotky, virtuálne prehliadky, všetko na vysokej profesionálnej úrovni. Na prvom stretnutí som mu povedal svoju predstavu, vypočul si ma a nasledujúci deň má kontaktoval akú predstavu ma on. Bol som celkom prekvapený a trochu som neveril, ze by sa to mohlo podariť, pretože Laco to videl inak a povedal cenu a dosť vyššiu aká bola moja predstava. No v konečnom dôsledku som rad, ze ma presvedčil. Laco mal ťažkú úlohu, keďže som potreboval predať a zároveň kúpiť a presťahovať sa. Pri kúpe Laco tiež veľa pomohol aj keď nemusel, keďže nehnuteľnosť, ktorú som kupoval predávala iná realitka. Podstatná vec bola, že mi odporučil vynikajúcu finančnú poradkyňu vďaka ktorej som mohol po finančnej stránke kúpiť novú nehnuteľnosť. Som presvedčený, že keby som to zveril niekomu inému neporadí sa to predať za takú cenu a tak rýchlo, proste fotky, video a prezentácia pri obhliadkach bola skvelá. Celý predaj prebehol plynulo a všetko išlo tak ako malo od začiatku kominikácia, informovanosť o obhliadkach, záujemcoch, hneď sa všetky informácie dostávali ku mne. Vďaka tomu ze Lacovi sa podarilo nájsť v dnešnej dobe hotovostnych klientov išlo všetko podľa môjho plánu. Veľká vďaka Lacovi za všetko, určite každému odporúčam a verím, že je to práve Laco komu sa podarí predať hoc co na akomkoľvek mieste, keďže je cieľavedomý a ma obrovský dar reči. Čiže 100 bodov za všetko od prvého stretnutia po odovzdanie bytu. Keď budem niekedy v budúcnosti riešiť niečo ohľadom nehnuteľnosti bez rozmýšľania sa ozvem znovu práve Lacovi. Je to človek ktorý to robí nie preto že musí ale preto ze ho to baví a napĺňa a je to aj vidieť. Prajem všetko dobré a veľa úspechov do budúcna. Ahoj.

Martina G.

Bc. Ladislav Šosták

Profesionálny, ľudský, flexibilný prístup. Ochota v každom smere a kedykoľvek. Bezproblémová komunikácia. Profesionalitu zo strany Bc. Ladislava Šostáka veľmi oceňujem a vyzdvihujem. Pomohol mi sa dostať k novému bývaniu veľmi rýchlo. Obrovské ďakujem pánovi Šostákovi a realitnej kancelárii Diamond reality za všetko. Plne odporúčam po všetkých stránkach.

P. Juhás

Bc. Ladislav Šosták

Pozdravujem pán Šosták týmto sa Vám chcem poďakovať za profesionálne služby, ktoré nám boli poskytnuté pri predaji nášho rodinného domu. Mám za to, že Váš proaktívny prístup, spolu s využívaním najnovšej propagačnej techniky boli základom pre rýchly a úspešný predaj našej nehnuteľnosti. Želám veľa spokojných klientov pri Vašej sprostredkovateľskej činnosti. V prípade, že budeme potrebovať služby v oblasti realít, určite sa na Vás opäť s dôverou obrátime. S pozdravom P. Juhás

Paulišinová

Alena Holotová

Bolo mi veľkým potešením s vami spolupracovať a som veľmi šťastná, že sa nám kúpa bytu podarila zrealizovať takýmto, nie bežným spôsobom, napriek mojej neprítomnosti. Bola som veľmi spokojná s vašim profesionálnym prístupom, rýchlou komunikáciou a taktiež čo je na nezaplatenie, vaša loajalita, ktorá sa dnes už tak často v biznise nenájde. Veľmi rada vás odporučím každému môjmu znamená kto bude potrebovať nejakú transakciu čo sa týka nehnuteľnosti, a ja taktiež budem určite využívať váš servis v blízkej budúcnosti, keďže plánujeme ďalšiu kúpu, alebo predaj nehnuteľnosti, a po tejto skúsenosti s vami som viac než rozhodnutá zas s vami spolupracovať. Veľmi sa teším na osobne stretnutie a do vtedy Vám želám prosperitu v práci a šťastie v osobnom živote.

Miroslav Dinič

Alena Holotová

Prístup pani Holotovej bol veľmi profesionálny. Každé jedno stretnutie bolo príjemné a ďalšie prípadné obchody s nehnuteľnosťami budem riešiť s pani Holotovou. Miroslav Dinič.

Nicolas Dudov

Alena Holotová

S pani Holotovou a jej prístupom a poradenstvom som bol veľmi spokojný a predaja zároveň kúpa bytu prebehla bez akýchkoľvek komplikácií. Teším sa na prípadnú spoluprácu v budúcnosti. Každému odporúčam :) Nicolas Dudov

Rodina Petrigalová

Bc. Ladislav Šosták

Na základe pozitívnych referencií sme s pánom Šostákom spolupracovali pri predaji bytu. Spolupráca s ním bola profesionálna a bezproblémová, bol nám k dispozícii kedykoľvek sme to potrebovali. Veľmi si ceníme jeho priateľský a ľudský prístup . Aj samotný proces predaja a všetkých formalít bol bez najmenších komplikácií. Takže maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčame a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Rodina Petrigalová Prajem pekný deň a veľa uspechov

Marienka s manželom Jarom

Alena Holotová

Týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať maklérke Alenke Holotovej Diamond Reality Humenne za vysoko profesionálny a zároveň rýchly a priateľský prístup pri predaji rodinného domu. Závoreň prajeme spoločnosti Diamond Reality s.r.o. Veľa úspechov zdravia a tvorivých síl tak ako doposiaľ. Ešte raz srdečná vďaka Alenka.Tvoja spolužiačka zo ZŠ Marienka s manželom Jarom. Ďakujeme.

Janka

Bc. Lukáš Sopko

Dobrý deň, pán Sopko! Veľmi pekne ďakujeme za Vaše služby a pomoc počas celého procesu. Ste veľmi príjemný kolektív a tím profesionálov! S pozdravom a prianím pekného dňa. Janka .

Tatiana

Bc. Lukáš Sopko

Týmto mailom sa Vám chcem pán Sopko veľmi pekne poďakovať za to, že ste mi v predali môj byt v rekordne krátkom čase. Ste veľmi šikovný a Vaše služby ako realitného makléra môže vrelo odporučiť. Naozaj som bola veľmi spokojná. Tatiana K.

Mirka a Rasťo

Alena Holotová

Dobrý deň. Veľmi pekne by sme sa chceli poďakovať pani Alenke Holotovej. Nielen že sme vďaka nej kúpili svoj domček snov, ale zverili sme jej aj predaj pozemku. Všetko prebehlo rýchlo a podľa našich predstáv. Milá, usmievavá a profesionálna maklérka. Mirka a Rasťo

Žaneta z Trebišova

Ing. Marek Boldižár

Moje veľké ďakujem patrí pánovi Boldižárovi. Má seriózne jednanie a prijemné vystupovanie. Žaneta z Trebišova.

Martin

Ing. Vladimír Koscelanský

So službami makléra p. Koscelanského som bol nadmieru spokojný. Ďakujem mu. Martin.

Kristína z Košíc

JUDr. Eva Hubertová

Touto cestou sa chcem veľmi poďakovať pani Evke Hubertovej za profesionálny, empatický a ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti. Bola som veľmi spokojná. Budem ju vrelo ďalej odporúčať. Kristína z Košíc.

Štefan B.

Bc. Lukáš Sopko

Pánovi Sopkovi patrí moja srdečná vďaka za jeho ochotu a ľudský prístup. Vďaka jeho skúsenostiam prebehol predaj bez najmenších problémov. Štefan B.

Martin

Ing. Vladimír Koscelanský

Bol som maximálne spokojný s celým priebehom predaja môjho domu. S pánom Koscelanským som už absolvoval dva predaje mojich nehnuteľnosti a aj teraz opäť som bol nadmieru spokojný. Predpokladám, že do budúcna budem predávať ešte minimálne jednu svoju nehnuteľnosť a už teraz viem, že sa naňho znovu obrátim. Martin

Jozef

Ing. Marek Boldižár

Spolupráca s pánom Boldižárom bola veľmi kvalitná. Profesionálny prístup a moja absolútna dôvera. Určite odporučím do budúcna tieto služby aj iným mojím známym. Jozef

Zuzana

S maklérkou som bola spokojná, nakoľko mi maklérku odporúčila moja dobrá známa, ktorá tiež kupovala byt cez pani Jarolimovú a veľmi si ju pochvaľovala. Vrelá vďaka. Zuzana

Dana

JUDr. Eva Hubertová

Boli sme veľmi spokojní s pani maklérkou Hubertovou. Oceňujeme vysoko jej profesionalitu a príjemné vystupovanie. Dana

Dávid

Bc. Lukáš Sopko

Veľká spokojnosť so službami pána Sopka, ktorý nám predal náš byt na Jazere. Akonáhle budem ešte raz predávať, tak sa na Vás opäť obrátim. Dávid

Jana

Ing. Vladimír Koscelanský

Veľmi profesionálne uskutočnený prenájom bytu. Som veľmi spokojná so službami. Jana - Košice.

Jana T.

Bc. Lukáš Sopko

S realitnou kancelariou Diamond Reality mam vynikajucu skusenost a davam 5 hviezdiciek! Chcem sa velmi pekne podakovat hlavne panovi Sopkovi (konatelovi spolocnosti DiamondReality) za jeho vysoko profesionalne sluzby, korektnost pri predaji nasho bytu a pristup k zakaznikovi. Ocenujem najma jeho odborne znalosti, ochotu, sikovnost a profesionalny pristup k zakaznikovi. Sluzby DiamondReality hodnotim velmi vysoko a doporucujem kazdemu kto potrebuje predat svoj byt profesionalnou cestou kde ma zakaznik svoje vyznamne miesto. Jana T.

Anna N.

Alena Holotová

Týmto sa chcem poďakovať pani Holotovej Alene za sprostredkovanie kúpy bytu. Oceňujem rýchly, profesionálny prístup pri predaji. Ďakujem. Anna N.

Simona

Musím pochváliť a vyzdvihnúť vystupovanie pána Mádyho, na všetkom sme sa vedeli dohodnúť. Pomohol, vysvetlil a zabezpečil všetko potrebné čo som ku predaju potrebovala. Nabudúce sa na Vás pán Mády obrátim znova. Simona.

Táňa

Ing. Marek Boldižár

Pána Mareka Boldižára môžem len odporučiť. Predávala som cez neho byt. Pán Boldižár mi vybavili všetky potrebné dokumenty a našiel mi kupujúceho. Vybavil aj kataster a obehal elektrárne a plynárne. Všetko veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. Je to seriózny mladý muž, ktorý si váži svojho klienta. Táňa.

Veronika Nagyová

Ing. Vladimír Koscelanský

Veľké ĎAKUJEM patrí touto cestou pánovi Koscelanskému za to, že mi bol od začiatku nápomocný pri výbere môjho nového bytu. Patrí Vám moja veľká vďaka. V prípade, ak budem ešte niekedy kupovať alebo predávať byt, tak sa na Vás obrátim. Veronika Nagyová.

Robert Lazur

Alena Holotová

Chcel by som sa poďakovať pani Holotovej, ktorá nám pomohla nájsť náš byt v Humennom. Ďakujeme jej za ochotu a čas, ktorý nám venovala. Robert Lazur

Marcela

Ing. Vladimír Koscelanský

Som veľmi vďačná a spokojná s celým priebehom predaja mojej chaty. Cez realitnú kanceláriu Diamond – konkrétne cez pána Koscelanského som už predávala aj svoj byt a sama som kupovala aj nový byt na Jazere. Sú to veľmi milí ľudia, ktorí vykonávajú svoju prácu veľmi dobre. Keď ešte niekedy budem kupovať alebo predávať nehnuteľnosť, tak sa na Vašu realitnú kanceláriu určite obrátim. Marcela.

Ivan K.

Ing. Lucia Luptáková

S realitnou kanceláriou Diamond Reality som bol veľmi spokojný. Konkrétne sa chcem poďakovať Ing. Lucii Luptákovej za jej príjemný prístup a odborné znalosti. Ivan K.

Veronika

Ing. Milan Keselica

Veľká spokojnosť, môžem Vás len ďalej odporúčať. Veronika.

Branislav Hudák

S predajom som bol nadmieru spokojný. Odporučil by som túto realitnú kanceláriu aj ďalším osobám. Branislav Hudák.

Rodina Tóthová

Ing. Marek Boldižár

Ďakujeme realitnej kancelárii Diamond Reality za ochotu a rýchle jednanie maklérov. Boli sme veľmi spokojní s prácou makléra Boldižára. Rodina Tóthová.

Jaroslav Ferenc

Keď som začal hľadať dom v okolí Košíc, tak som sa v priebehu dvoch mesiacov zoznámil s približne tridsiatimi maklérmi. Musím však priznať, že ani jeden z nich nebol na toľko obetavý ako Ing. Ján Mády. Venoval sa mi niekoľko dní a musím priznať, že s dobrým výsledkom. Dom som našiel a som veľmi spokojný. Jaroslav Ferenc.

Zdenka K.

Chceli by sme vyzdvihnúť prácu realitnej maklérky Alici Šmelkovej. Je to veľmi korektná a čestná žena, ktorá sa nám venovala aj počas sviatkov. Vďaka tomu, že svoju prácu berie vážne sme nakoniec náš vysnívaný byt aj kúpili. Ešte raz veľká vďaka. Zdenka K.

M.T.

Ing. Vladimír Koscelanský

Ďakujem pekne p. Koscelanský, stále tomu nemôžem uveriť, že sa vám podarilo pozemok predať... dlho budem na vás spomínať :) a každopádne máte moje odporúčania... ešte raz ďakujem MT.

Helena z Košíc

Ing. Marek Boldižár

Takže akonáhle sme ukončili predaj s pánom Boldižárom povedala som si, že napíšem niekoľko slov aj vedeniu realitnej spoločnosti. Musím Vám úprimne povedať, že Váš maklér pán Boldižár ma celým obchodom previedol a vysvetlil mi všetky podstatné záležitosti. Nikdy nemeškal a všade bol v predstihu. Toto sa v dnešnej dobe vidí len málo kedy. Ako spoločnosť môžete byť vďačný, že takéhoto makléra máte. Určite sa na neho ešte v budúcnosti obrátim. Helena z Košíc.

Rodina Janská.

Ing. Vladimír Koscelanský

So službami realitnej kancelárie Diamond Reality sme boli spokojní a hodnotíme jej služby veľmi kladne - sú na vysokej úrovni. Počas celej doby nás neustále informovali o celom procese a postupe s predajom nášho domu. Za všetko Vám ďakujeme pán Koscelanský. Rodina Janská.

Milada Nagyová

So službami Vašej realitnej kancelárie som bola veľmi ale naozaj veľmi spokojná, hlavne spolupráca s realitnou maklérkou p. Šmelkovou bola výborná. Milada Nagyová.

Jana Tomčková

JUDr. Eva Hubertová

Ďakujem pani Hubertovej velmi pekne za realizaciu celeho obchodu. Je velmi rychla, milá a v danej oblasti vzdelaná. Jana Tomčková

Jaroslava V.

Ing. Vladimír Koscelanský

Veľmi kladne hodnotím individuálny prístup ku mne ako kupujúcej, promtnosť a odbornosť, ktorá bola vynaložená pri hľadaní môjho bytu bola nadpriemerná. Ochotne budem pána Koscelanského prezentovať ako dobrého makléra aj mojím známym. Jaroslava V.

Jaro Nagy

Rozhodol som sa predať môj dom a dal som ho do troch realitiek v Košiciach. Jedine tá vaša mi tam priniesla záujemcov. Dom som mal predaný za dva týždne. Bol som spokojný a odporúčam Vás ďalej. Jaro Nagy

Daniela

Ing. Marek Boldižár

Ďakujem Vašej realitnej kancelárii za veľmi dobré služby. Želám Vám veľa spokojných klientov, tak ako som bola spokojná ja. Daniela.

Petra

Moja vrelá vďaka patrí pánovi Jozefovi Lackovi za to, že mi sprostredkoval kúpu môjho bytu na Humenskej ulici. Bola som veľmi spokojná so službami. Obchod prebehol rýchlo a k mojej spokojnosti. S pozdravom Petra.

Agáta

JUDr. Eva Hubertová

Musím Vám VÁŽENÁ pani maklérka JUDr Hubertová poďakovať za Váš profesionálny prístup pri predaji mojej chaty v KNV. Ste veľmi príjemná, ústretová a profesionálna maklérka. Moje veľké Ďakujem patrí aj Vášej spoločnosti diamond reality. Želám Vám aj firme veľa dobrého. Agáta

Darinka Juhászová

Ing. Vladimír Koscelanský

Chcela by som sa zo srdca poďakovať pánovi Ing. Koscelanskému za to, že mi predal môj byt na Watsonovej ulici v Košiciach. Môžem ho všetkým len vrelo odporúčiť. Darinka Juhaszová.

Marianna T.

Ing. Marek Boldižár

Moje veľké ĎAKUJEM patrí pánovi Boldižárovi. Dňa 18.12.2016 som si našla jeho kontakt na stránke diamondreality.sk a okamžite som mu zavolal s prosbou o pomoc pri hľadaní bytu na Terase v Košiciach. Pán Marek mi našiel viacero bytov, ktoré som s ním išla pozrieť a vybrala som si. Som veľmi šťastná. Prajem Vám všetko dobre a Vám pán Boldižár hlavne veľa klientov a radosti v živote. Marianna T.

Katarína Kolárová

Bc. Lukáš Sopko

Dobrý deň, moje meno je Katarína Kolárová a chcela by som sa veľmi ale naozaj veľmi pekne poďakovať pánovi Koscelanskému a pánovi Sopkovi za to, že mi predali môj byt na KVPčku. Bolo za mnou asi 10 realitných kancelárií, ale títo dvaja páni mi aj priniesli reálneho kupujúceho. Sú to príjemní ľudia, ktorí vedia čo robia. Všetko dobré chlapci :D

Kristína z Košíc

JUDr. Eva Hubertová

Doktorka Hubertová mi predala byt za necelé 3 týždne a ja som sa mohla pokojne presťahovať do nového domčeka. Patrí jej veľké Ďakujem. Kristína z Košíc.

Iveta D.

Ing. Vladimír Koscelanský

Ďakujem v mene celej mojej rodiny za veľmi vrúcny prístup pri predaji mojej chalupy. S pánom Ing. Koscelanským sa mi spolupracovalo veľmi dobre a jeho odbroné rady som využila aj pri vybavovaní prehlásenia u dodávateľoch energii. Bola som nadmieru spokojná s prístupom celej firmy. Sú to veľmi milí ľudia so zmyslom pre humor. Iveta D.

Katarína

JUDr. Eva Hubertová

Chcela by som sa poďakovať spoločnosti Diamond Reality a hlavne maklérke Dr. Eve Hubertovej za bezproblémový a na pomery košického realitného trhu rýchly predaj môjho bytu za cenu vyššiu než bola nami požadovaná minimálna predajná cena. Spoločnosť Diamond Reality je jednou z mála realitných agentúr v Košiciach, ktorá inzeruje reality na všetkých platených portáloch, čo bol hlavný dôvod, prečo som sa na začiatku pre túto agentúru rozhodla. Pani Hubertová si odo mňa nežiadala podpisovanie exkluzívnych zmlúv, na rozdiel od iných agentúr, ktoré ma oslovili, ale vďaka profesionálnemu jednaniu som jej exkluzivitu ponechala a vyplatilo sa. Dr. Hubertová bola vždy presná a vo finálnych fázach predaja jednala tak, aby boli chránené záujmy oboch zmluvných strán, takže by som jej služby určite vyhľadala aj na strane kupujúcej. Čo ma veľmi oslovilo u pani Hubertovej, bolo to, že napriek fixnej provízii mi nikdy nenavrhovala ísť s cenou bytu dole, len aby sa rýchlo predal, ako nám navrhovali iné nemenované realitné agentúry, ktoré stanovili pravdepodobnú predajnú cenu až o 18 tisíc EUR !!! nižšiu, než za akú sa byt predal (pričom nešlo o predaj drahého luxusného bytu). Vrele odporúčam spoluprácu s Diamond Reality a pani Dr. Hubertovou pri predaji (aj kúpe) nehnuteľnosti. S pozdravom Ing. Katarína

Martina Sabolová

Adriána Vatrályová

Pred pol rokom som začala predávať svoj byt v dvoch nemenovaných realitkách – no bez výsledku! Akonáhle som dala svoj byt do Diamond Reality k slečne Vatrályovej, predala som ho za dva týždne. Ďakujem Vám veľmi pekne a pokiaľ budem raz predávať svoj nový byt, tak sa Vám určite ozvem. Máte moje veľké Ďakujem. S pozdravom Martina Sabolová.

Daniel Hrabko.

Ing. Marek Boldižár

Cez pána Boldižára sa mi podarilo predať dom, ktorý som nevedel predať 2 roky. Všetky realitky v Košiciach mi sľubovali predaj domu, avšak len pán Boldižár mi ho aj skutočne predal a venoval sa mi celý čas. Daniel Hrabko.

Petra K.

Bc. Lukáš Sopko

Týmto mailom sa chcem poďakovať pánovi Sopkovi za dobre odvedenú prácu a za veľmi milý prístup. Predávali sme 1 - izbový byt na Terase a pán Sopko nám ho predal veľmi rýchlo. Kúpnu sumu som dostala rýchlo a byt som odovzdala za týždeň. Ďakujem Vám a prajem veľa šťastia v podnikaní. Petra K.

Daniel z Košíc

Ing. Lucia Luptáková

Týmto Vám oznamujem, že som bol nadmieru spokojný so spoluprácou s Ing. Luciou Luptákovou. Bol to rýchly predaj a nemal som žiadne starosti. Už sa budem obracať len na pani maklérku Luptákovú. Daniel z Košíc.

Katarína Nagyová

Boli veľmi spokojní s celým priebehom ohľadne kúpy nehnuteľnosti v Košiciach. Za 2 týždne sme mali predaný dom a načerpaný úver. VEĽKÉ ĎAKUJEM pán Mady. Katarína Nagyová - Košice.

Anna J.

So službami realitnej kancelárie som maximálne spokojná, p. Šmelková nám pomohla a bola veľmi seriózna. Ďakujem Vám - Anna J.

Bláhová D.

Ing. Vladimír Koscelanský

Ďakujem pánovi Koscelanskému za jeho profesionálny a hlavne empatický prístup. Bola som nadmieru spokojná s jeho prístupom. Bláhová D.

Karol J.

Richard Z.

Kúpa nehnuteľnosti prebehla vo veľmi krátkom čase od návštevy realitnej kancelárie Diamond Reality. Bol som veľmi spokojný so službami pána Richarda. Celý obchod prebehol bez zbytočných prieťahov. Všetko čo ste mi sľúbili ste aj splnili PÁN MAKLÉR. Karol J.

Táňa Nagyová

JUDr. Eva Hubertová

Vaše vedomosti a vystupovanie a hlavne hladký priebeh predaja domu svedčí o tom, že ste spoľahlivá realitná kancelária. Ďakujem Vám že ste a že ste mi pomohli v neľahkej situácii. Bohužial sa mi stalo, že som mala na nehnuteľnosti exekúcie, ale Vy ste mi pani Hubertová pomohli a dostali ste ma z veľkých problémov. Touto cestou teda ďakujem aj Vašej realitke a taktiež Vám ako osobe. Nagyová Táňa.

Tokár

Som nesmierne vďačný za to, že ste sa ozvali ako prvá z realitných kancelárií a že práve Vás som si vybral. Ďakujem Vám pán Mady touto cestou za profesionálne odvedenú prácu a vynikajúci servis. Tókár.

Janko JURÍK

Všetko ohľadom kúpy nehnuteľnosti prebehlo v poriadku a bez žiadnych komplikácií. Vrelo doporučujem aj Vám. Janko JURÍK.

Jana Kaplová

So službami realitnej kancelárie som bola veľmi spokojná. Kancelária zabezpečila všetko potrebné. Jana Kaplová

Rodina Bállová

Radi by sme odporučili Vašu realitnú kanceláriu Diamond Reality. Naša spokojnosť s pánom maklérom Jánom Madym bola 100%tná. Vrelo Vás odporúčam každému. Rodina Bállová.

Jaro Olejár

Richard Z.

Maximálna spokojnosť. Odporučím Vás aj Vašu realitku známym. Jaro Olejár.

Marcel Novák

JUDr. Eva Hubertová

Dobrý deň, moje meno je Marcel Novák a týmto by som sa chcel poďakovať pani Hubertovej za to, že mi predala môj byt na Terase. Svoj byt som dal do šiestich realitiek, ale len ona odviedla profesionálny prístup a super služby. Bodaj by takýchto maklérov bolo viac. Ďakujem Vám.

Jano Lengyel.

Richard Z.

Prevod bytu a celá transakcia bola maximálne profesionálne zvládnutá. Ďakujem pán Zenovitz. Jano Lengyel.

Petra

Viera Magurová

Dovoľte mi vyjadriť Vám moju spokojnosť a poďakovanie pri vybavovaní kúpy bytu pani Magurová.

A. Kollárová

JUDr. Eva Hubertová

Táto pochvala patrí okrem maklérky pani JUDR. Hubertovej, ktorá je veľmi milá a príjemná aj celej realitnej kancelárii Diamond Reality, ktorá nám predala nehnuteľnosť za rekordne krátky čas a sprevádzala nás celým obchodom. Veľká VĎAKA Vám. Rodina Kollárová.

Daniel Behanovský

Ing. Vladimír Koscelanský

So službami sme boli veľmi spokojní. Diamond Reality môžem len odporučiť. Daniel Behanovský.

Jaroslav Kolačko

JUDr. Eva Hubertová

Seriózny prístup, spokojnosť, vrelo odporúčam pani Hubertovú. Jaroslav Kolačko.

Ivan D.

Maximálna spokojnosť, dobrá spolupráca. Ivan D.

Jana Oroszová

Ing. Marek Boldižár

Pán Boldižár je naozaj špička vo svojej triede a spolupráca s ním bola na veľmi dobrej úrovni. Touto cestou vyjadrujem svoju mimoriadnu spokojnosť. Ďakujem Vám pán Boldižár. Jana Oroszová

Katka

Adriána Vatrályová

Som spokojná so službami, ktoré mi poskytla realitná kancelária pri kúpe nehnuteľnosti. Určite spoločnosť Diamond Reality odporučím aj svojim známym.

Jana T.

Maklér predčil moje očakávania. Bola som veľmi milo prekvapená a odporúčam všetkým jeho služby. Jana T.

rodina Petrová

Ing. Vladimír Koscelanský

Chceme sa touto cestou poďakovať realitnému maklérovi pánovi Koscelanskému. Kvalitu služieb, profesionálny a ľudský prístup môžeme z vlastných skúseností potvrdiť. Rodina Petrová.

Klára

Richard Z.

Profesionálny, príjemný prístup. Maklér presne oboznámený s nehnuteľnosťou, ktorú ponúkal. Klára

Kapralikovci

Richard Z.

Velmi spokojni.Vsetko bolo vybavene k nasej najvecsej spokojnosti.Dakujeme a odporucam vase sluzby aj ostatnym predavajucim pan Zenovitz. Rodina Kapraliková.

R. Sitak

Peter Farkaš bol vždy dobre naladený, profesionálny a milý. Podarilo sa mu predať byt bez toho, aby sme ´museli znížiť cenu čo i len o 100 EUR. Ďakujem a z našej strany sa jedná o veľkú spokojnosť. Sitak R.

Marta K.

Ing. Lucia Luptáková

S maklékou Luckou Luptakovou som bola nad mieru spokojná. Je to jedna veľmi, ale veľmi slušná a inteligentná maklérka. Jej prácu hodnotím na jedničku s hviezdičkou. Marta K.

Karol Halasz

Predali sme nehnuteľnosť prostredníctvom diamond reality. Obchod prebehol rýchlo a bez problémov. S prístupom realitného makléra p Madyho sme boli spokojní. Za čo Vám ďakujeme a a rk môžeme doporučiť každému. Halasz Karol.

Ihnančák K.

JUDr. Eva Hubertová

Ďakujem veľmi pekne p. Hubertovej bol som spokojný s jej službami - je to spoľahlivá a prijemná pani. Ihnančák.

Alena Krmanová

JUDr. Eva Hubertová

Pani JUDr. Eva Hubertová nám ukázala, že maklérstvo v Košiciach sa dá vykonávať aj na vysokej odbornej úrovni a že nie každému maklérovi ide len o peniaze, ale hlavne o spokojného klienta. Prajem jej veľa zdravia a spokojných klientov ako som bola ja. Alena Krmanová.

Ferdinand S

Bc. Lukáš Sopko

Servis poskytnutý zo strany pána Sopka splnil všetko čo som od realitného makléra očakával. Ferdinand S.

Klára H.

Ing. Vladimír Koscelanský

S prácou pána makléra Ing. Koscelanského a s jeho prístupom sme boli spokojní. Ďakujem Vám. Klára H.

Marína Peterková

Ing. Lucia Luptáková

Ďakujeme za vaše služby, s maklérkou Luciou Luptákovou sme boli veľmi spokojní. Marína Peterková

Adriána Vatrályová

Dobrý deň týmto mailom by som rada poďakovala pánovi Ing. Madymu, ktorý mi pomohol kúpiť nehnuteľnosť, a to rodinný domček, ktorý som si po pol roku hľadania na rôznych portáloch nakoniec zakúpila prostredníctvom spoločnosti diamond reality. Ďakujem mu veľmi pekne a dávam 5 hviezdičiek :D Adriána Vatrályová

Henrieta P.

Bc. Lukáš Sopko

Bola som veľmi spokojná s prácou realitných maklérov a týmto im chcem poďakovať za rýchly odpredaj nehnuteľnosti a profesionálny prístup.

Gabriela O.

Ing. Lucia Luptáková

S realitnou maklérkou sme boli spokojní, všetko čo sme potrebovali nám bolo poskytnuté. Prístup hodnotím veľmi pozitívne. Ďakujem.

Marína Bohumínska

Ústretový a profesionálny prístup, promptné konanie, výborná spokojnosť.

Katarína D.

Ing. Vladimír Koscelanský

Dňa 01.02.2015 som začala komunikovať s pánom Koscelanským ohľadne predaja môjho domu v Košiciach. Dom bol nafotený na druhý deň, inzerát k nemu bol na portáloch už do 24 hodín. Aj ked sa jednalo o dom s hodnotou nad 200.000 eur – pán Koscelanský mi ho dokázal predať už po desiatich dňoch od nášho stretnutia. Som veľmi šťastná. Ďakujem Vám PÁN MAKLÉR :D

Melánia Hoptajová

Touto cestou ĎAKUJEM pani Šmelkovej za empatický prístup a odbornosť na najvyššej úrovni. Zároveň vrelo odporúčam jej služby každému, kto si chce rýchlo predať svoj byt. Bola som spokojná na 100%.

Františka Horecká

Už dávno som sa nestretla s tak príjemným človekom, ako bol pán Ing. Mády. Byt som hľadala 3 roky a natrafila som zväčša na zlých maklérov, ktorým išlo len o peniaze. Našťastie som stretla pána Mádyho a on mi ukázal byt, ktorý som si nakoniec aj kúpila. Veľká vďaka pán Mády.

Ing. Roland Simko

Ing. Marek Boldižár

Touto cestou sa chcem poďakovať pánovi Ing. Marekovi Boldižárovi. Pozemok som predával 2 roky a bez výsledku v iných RK. Akonáhle som sa nakontaktoval na pána Boldižára – dostal som ihneď veľmi dobré rady a rozhodol som sa mu aj podpísať exkluzívnu zmluvu. Pán Boldižár mi ho predal za dva týždne a za vyššiu sumu ako som požadoval. Ďakujem Vám.

Mariana Poláková

Richard Z.

Dobrý deň. Chcela by som sa touto cestou poďakovať maklérovi pánovi Richardovi Zenovitzovi za veľmi profesionálny prístup. Predávali sme cez pána Zenovitza dve nehnuteľnosti a celú transakciu nám profesionálne zabezpečil a dostal do úspešného konca. Dávam Vám 5 hviezdičiek a prajem Vám všetko dobré.

pani Janka

Ing. Lucia Luptáková

Lucka musím Vás pochváliť a zároveň vyzdvihnúť Vaše schopnosti maklérky. Cítim sa úžasne v mojom novom byte, a to hlavne vďaka Vám. Aj keď som zo začiatku bola veľmi skeptická k realitným kanceláriám vo všeobecnosti, tak po tejto príjemnej skúsenosti s Vami musím povedať, že ešte stále existujú slušný a dobrý ľudia na svojom mieste. Ďakujem Vám.

Monika H.

Bc. Lukáš Sopko

Veľmi stručne, ale o to väčšie ĎAKUJEM Vám patrí pán Sopko. Pomohli ste mi asi v najťažšej chvíli v mojom živote. Len kvôli Vám ešte mám kde bývať. Veľa zdravia Vám prajem.

Maroš Serafín

Ing. Lucia Luptáková

Chcel by som sa touto cestou pochvalne vyjadriť na adresu maklérky - slečny Ing. Luptákovej za profesionálne zvládnutie predaja môjho bytu, ktorý som nevedel dlhú dobu predať v inej konkurenčnej realitnej kancelárii. Akonáhle ho slečna Luptáková zobrala pod svoje „krídla“, tak mi kupujúceho našla do dvoch týždňov a taktiež sme mali celý proces už zhruba do mesiaca uzatvorený a ja som mal vyplatené všetky peniaze, ktoré som požadoval za svoj byt. Ešte raz veľké ĎAKUJEM slečna Luptákova.

Rezidencia Krásna