Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Home staging

Home staging je profesionálna estetická úprava nehnuteľnosti s cieľom zakryť jej nedostatky a vyzdvihnúť jej pozitívne vlastnosti. V zahraničí sa táto technika používa už niekoľko rokov, avšak na Slovensku sa home staging a ani photo (foto) staging doteraz pri predaji veľmi nevyužíval. Okrem iného platí, že dobre odvedený home staging predá alebo prenajme vašu nehnuteľnosť v kratšom čase. Efektivita home stagingu spočíva v tom, aby nehnuteľnosť spravila na záujemcov, čo najlepší estetický dojem. Už na fotkách, ktoré figurujú v ponuke na internete, či v inzertných prostriedkoch, má nehnuteľnosť robiť skvelý dojem.

Kde sa dá implementovať home staging?

  • predaj alebo prenájom rezidenčných nehnuteľností
  • predaj alebo prenájom komerčných nehnuteľností
  • predaj vzorových bytov

Realitná kancelária Diamond Reality ponúka svojím klientom možnosť úpravy interiéru tak, aby sa vyzdvihli všetky pozitívne vlastnosti nehnuteľnosti s uplatnením najnovších trendov v bývaní. Home staging a photo staging by mal byť súčasťou taktiky predaja vašej nehnuteľnosti, nakoľko sa v praxi potvrdilo, že pekne upravená sa predá za vyššiu cenu ako nehnuteľnosť s nepekným vzhľadom.

A ako taká služba prebieha?

Pozvaný špecialista Vás uvedie do obrazu tým, že si pri návšteve prezrie Váš interiér, skonzultuje, čo je potrebné zmeniť alebo, čo by pomohlo zvýrazniť pozitíva ponúkaného prostredia. Nasleduje samotné riešenie a aranžovanie v prostredí interiéru. To spočíva v úprave postavenia nábytku, osvetlení priestoru, napríklad úpravou závesu, rolety, žalúzií, minimalizovanie nevhodných dekorácií, obrázkov, pridávanie vhodných detailov ako dekoratívne sviečky, kvety, farebné ručníky v kúpeľni, ktoré môžu byť neobvykle naaranžované, a mnohé ďalšie vychytávky, ktoré dokážu z interiéru behom pár minút urobiť pastvu pre oči. Pre tento účel sa dokonca nechá zapožičať nábytok, dekorácie, aby interiér, čo najlepšie vyzeral a záujemcov nadchol. A v neposlednej rade je to aj čistota, poriadok, a čo najmenej zbytočných vecí na povrchu.

PRED:
PO:

Pokiaľ máte záujem o služby našej realitnej kancelárie, tak nás neváhajte kontaktovať na sopko@diamondreality.sk, zavolajte na 0902 198 170, alebo využite náš kontaktný formulár. Všetky konkrétne podmienky spolupráce vám radi vysvetlíme pri osobnom stretnutí.

Rezidencia Krásna