Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

PhDr. Erika Majorošová Riaditeľ pobočky Diamond Reality Prešov a realitný maklér pre Prešov a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Diamond Reality Prešov, s.r.o., IČO: 50 435 078

Práca realitného makléra ma veľmi baví a napĺňa zároveň, pretože nie je jednotvárna. Aazda najväčšiu radosť mám z toho, keď sa mi podarí nájsť bývanie pre mojich klientov a vidím, že moji klienti sú šťastní, pretože našli svoj vysnívaný domov.
3x
Maklér mesiaca:
3x
PhDr. Erika Majorošová
  • sora
  • narks
  • rusr
  • lrm

Obráťte sa na mňa

Narodila som sa v Brezne, a po ukončení strednej priemyselnej školy som pracovala 12 rokov v Slovenských Telekomunikáciách. Od roku 2000 do roku 2015 som pracovala v rodinnej firme, kde som sa musela naučiť od manuálnej práce, práce s počítačom, ekonomiky, objednávok, výroby, plánovania, manažmentu a miezd všetko, aby sme mohli ako firma prosperovať. Popri práci v rodinnej firme som ešte absolvovala trojročný študijný program bytový dizajn a vysokú školu.

Na vysokej škole som načerpala vedomosti z oblasti personálneho manažmentu, práva, psychológie, sociológie a ekonómie, čo som potom aj prakticky využila vo svojom profesijnom živote. Svoju kariéru realitného makléra som začal v roku 2015, v nemenovanej realitnej kancelárii v Prešove a neskôr realitnej kancelárii Diamond Reality, s.r.o. so sídlom v Košiciach, ale s pobočkou v Prešove.

Popri práci realitného makléra som úspešne ukončila kurz, akreditovaný MŠ SR, s názvom „Realitný obchod v praxi", ktorý organizuje Slovenská realitná akadémia a mám licenciu Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Práca realitného makléra ma veľmi baví a napĺňa zároveň, pretože nie je jednotvárna. Aazda najväčšiu radosť mám z toho, keď sa mi podarí nájsť bývanie pre mojich klientov a vidím, že moji klienti sú šťastní, pretože našli svoj vysnívaný domov.

Kontaktné údaje:
Mgr. Erika Majorošová - Realitný maklér - Prešov a blízke okolie
tel.kontakt: 0940 883 454
email: majorosova.erika@diamondreality.sk

Moje certifikáty a ocenenia

Aktuálna ponuka makléra

Rezidencia Krásna