Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Mgr. Patrik Janok Maklér pre lokalitu Košice a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Mgr. Patrik Janok, IČO: 35 419 016

Mgr. Patrik Janok

Obráťte sa na mňa

O mne

Žijem a pôsobím v Košiciach, ktoré mám rád a pokladám ich za skvelé mesto na život. Som šťastný manžel a hrdý otec rodiny. Som všestranne zameraný, od manuálnej zručnosti cez technické znalosti až po komunikačné, obchodné a ľudské schopnosti. Komunikáciu s ľuďmi považujem za základ všetkého.

Profesne sa venujem sprostredkovaniu obchodu 25 rokov. Realitám sa venujem od roku 2017. V roku 2020 som svoje meno spojil s dynamickou a najväčšou realitnou kanceláriou na východnom Slovensku Diamond Reality.

Čo ma priviedlo k práci realitného makléra? Je to práca s ľuďmi. Za každým klientom vidím nielen províziu, ale jeden ľudský príbeh. Každý obchodný prípad totiž vychádza zo životnej zmeny klienta. Narodenie nového človiečika vedie rodičov k hľadaniu nového bývania. Naopak odchod milovanej osoby vedie k dedičským konaniam a predaju nehnuteľnosti. Investičné prípady zase v sebe majú nádych úspechu a nových možností. Túžba po prírode a tichu vedie ku kúpe nehnuteľností na rekreáciu.

Svoju prácu mám rád a robím ju poctivo a so srdcom. Klient je pre mňa niečo posvätné. Neustále na sebe pracujem a tradičnú realitnú prácu prispôsobujem duchu doby. Využívam najmodernejšie predajné postupy, točím video-prezentácie, spolupracujem s profesionálnym fotografom, špičkovým právnikom a finančným poradcom, pracujem na sociálnych sieťach.  Spokojnosť mojich klientov je mi najlepšou odmenou.

Moje certifikáty a ocenenia

Aktuálna ponuka makléra