Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Mgr. Patrik Janok, RSc. Maklér pre lokalitu Košice a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Mgr. Patrik Janok, IČO: 35 419 016

Mgr. Patrik Janok, RSc.
  • sora

Obráťte sa na mňa

O mne

Keď som bol malý, chcel som mame kúpiť kvet, lebo moja mama zbožňovala kvety. Ráno stál tulipán na trhu 3 koruny. Prišiel som teda popoludní a vtedy som si tulipán zjednal na 50 halierov. Verím, že všetko má svoj čas a miesto. Sprostredkovaniu obchodu sa venujem od roku 1998. Od roku 2017 dávam dokopy ľudí čo chcú nehnuteľnosť predať s ľuďmi čo chcú nehnuteľnosť kúpiť. A to je práca, ktorou sa živím ako realitný maklér a certifikovaný realitný konzultant.

Žijem so svojou rodinou v rodinnom dome v Košiciach. Som všestranne zameraný a napriek tomu, že mám humanitné vzdelanie, dokážem si sám zrekonštruovať byt či dom. Svoje znalosti z rôznych druhov remesiel dokážem zužitkovať napríkad pri obhliadkach nehnuteľností. Slušné správanie a dobrú  komunikáciu s klientmi považujem za základ všetkého.

V roku 2020 som svoje meno spojil s dynamickou a najväčšou realitnou kanceláriou na východnom Slovensku Diamond Reality.

V realitnom sprostredkovaní som získal najvyššie možné vzdelanie dosiahnuteľné na Slovensku s označením realitný konzultant RSc.

Čo ma priviedlo k práci realitného makléra ? Sú to stretnutia s ľuďmi, z ktorých niektorí posúvajú môj život vpred.  Ja im zato na oplátku pomôžem predať či kúpiť ich nehnuteľnosť. Za každým klientom vidím ľudský príbeh. A moji klienti sa ku mne vracajú, alebo o mne povedia svojim známym. Pracujem za veľmi priateľskú províziu.

Viem, že každý obchodný prípad vychádza zo životnej zmeny klienta. Narodenie dieťaťa vedie rodičov k hľadaniu nového bývania. Naopak odchod milovanej osoby vedie k dedičským konaniam a predaju nehnuteľnosti. Investičné prípady zase v sebe majú nádych úspechu a nových možností. Túžba po prírode a tichu vedie ku kúpe nehnuteľností na rekreáciu.

Svoju prácu mám rád a robím ju poctivo so srdcom. Klient je pre mňa niečo posvätné. Neustále však na sebe pracujem a tradičnú realitnú prácu prispôsobujem duchu doby. Využívam klasické aj moderné predajné postupy, natáčam video-prezentácie, spolupracujem s profesionálnym kameramanom, právnikom, ktorý sa špecializuje na prevody nehnuteľností, finančným poradcom, pracujem na sociálnych sieťach. Keby som nemal spokojných klientov, túto prácu by som nedokázal robiť. 

Moje certifikáty a ocenenia

Aktuálna ponuka makléra

Rezidencia Krásna