Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Jana Mojžišová Riaditeľ pobočky Diamond Reality Zvolen a realitný maklér pre Zvolen a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Jana Mojžišová – Diamond Reality Zvolen, IČO: 42 316 731

,,Kvalita znamená robiť to dobre, aj keď sa nikto nepozerá."
Jana Mojžišová
  • lrm
  • narks

Obráťte sa na mňa

My vytvárame Váš domov.
Moje meno je Jana Mojžišová a spolupracujem so stabilnou spoločnosťou Diamond Reality. V súčastnosťi pracujem, ako realitná maklérka a zároveň, ako manažérka pobočky vo Zvolene. Ako realitný maklér, pomáham klientom pri prenájme, kúpe, či pri predaji nehnuteľnosti na profesionálnej úrovni.
Mojim cieľom ako realitný maklér je poskytnúť klientom služby na profesionálnej úrovni. Ako realitná maklérka mojim klientom šetrim čas a hľadám pre nich, čo najvhodnejšie bývanie podľa ich predstáv. Z mojho hľadiska rozhodnutie o tom, kde a ako budeme žiť, je jedna z najdôležitejších životných rozhodnutí. Prostredie, v ktorom bývame nás každodenne ovplyvňuje, formuje našu pohodu, zmýšlanie a je východiskom pre ďalšie významné rozhodnutia. Zároveň si uvedomujem význam riešenia bývania aj z hľadiska investičného a finnančného rozhodovania. A preto poskytujeme klientom aj úverového špecialistu, ktorý zabezpečuje najvhodnejšie podmienky pre financovanie Vašej  nehnuteľnosti.
Pri mojej práci, ako realitný maklér používam
 profesionálne fotky
3D pôdorysy, video obhliadky a nasnímanie z dronu. V prípade staršej nehnuteľnosti využívam služby bytového dizajnéra, a to  pre lepšiu predstavivosť , ako by mohol byt vyzerať po rekonštrukcii. Vypracujem Vám aj cenovú analýzu nehnuteľnosti a nastavím ideálnu predajnú cenu.
Ako Váš realitný maklér, som pre Vám k dizpozícií 7 dni v týždni!! Teším sa na našu spoluprácu.

                                                     S pozdravom, Váš realitný maklér.

Facebook stránka :  https://www.facebook.com/realitnymaklerzvolen 

   

Moje certifikáty a ocenenia

Aktuálna ponuka makléra

Rezidencia Krásna