Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Marketing

Marketing už toľkokrát skloňované slovo je potrebný vo všetkom, realitný biznis nevynímajúc. Každá dobrá spoločnosť do marketingu investuje nemalé finančné prostriedky.

Diamond Reality využíva všetky štandardné aj nové marketingové postupy k tomu, aby nami inzerované nehnuteľnosti mali dostatočnú propagáciu a kvalitné promo.

Neustále hľadáme nové možnosti pútavej prezentácie pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti a snažíme sa v tejto oblasti napredovať. Dobrá a silná reklamná kampaň je vždy zárukou úspechu a rýchleho predaja.

Ako jedna z mála realitných kancelárii na Slovensku ponúkame rôzne možnosti marketingu vrátane platenej reklamy na realitných portáloch, reklamy na sociálnych sieťach (facebook, instagram, youtube ...), reklamy v médiách atď... 

Nehnuteľnosti vieme taktiež podporiť profesionálnymi fotografiami, 3D virtuálnou prehliadkou, video obhliadkou či dronom.

K výnimočným nehnuteľnostiam vieme dokonca vytvoriť aj vlastnú webovú stránku, a tak urýchliť hľadanie vhodného klienta.


Kam exportujeme?

Aby sme Vám zabezpečili kvalitnú prezentáciu nehnuteľností a zrealizovali predaj v čo najkratšom čase a za čo najvyššiu cenu, exportujeme nehnuteľnosti na desiatky realitných portálov vrátane:

Rezidencia Krásna