spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

NA PREDAJ 4-PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM V STAROM MESTE, ŠKULTÉTYHO UL.

Interné ID: 31716
Ulica: Škultétyho
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
640 000 €

Popis nehnuteľnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj veľký 4-podlažný rodinný dom v centre Košíc, na Škultétyho ulici.


>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/Zg-UtqkB45c

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=zW8xgGqmBDY


Toto nebude ponuka pre každého, no rozhodne sa nájde niekto, kto uvidí v tomto dome veľký potenciál. Či už pre vlastné potešenie, alebo za účelom investície. Na 4 podlažiach sa totiž môžete vyhrať naozaj ako chcete. Samotný dom prechádza po generáciách jednej rodiny už vyše 80 rokov a pre majiteľov to nie je len dom, ale rodinné bohatstvo. Lokalita je pre akýkoľvek úmysel priam dokonalá. Dom sa nachádza presne na hranici Škultétyho ulice s Kuzmányho ulicou a do centra mesta je to pešo asi 3 minúty.


Krásny a poctivý tehlový dom, postavený v roku 1937, má jediný a samostatný vchod zo Škultétyho ulice. Za tie roky dom prešiel opravami, ale najdôležitejšími rekonštrukciami prechádza dom v priebehu posledných pár rokov. Elektrické rozvody sú vymenené v celom dome cca 4 roky, v roku 2017 sa vymenil zdroj vykurovania a teda v suteréne nájdeme nový plynový kotol, od roku 2000 sú v celom dome nové rozvody vody a taktiež nové okná. Z hlavnej strany eurookná a zo zadnej strany domu plastové.


Suterén ponúka zrekonštruované priestory, kde nájdeme plynovú kotolňu, elektrickú rozvodovú skriňu a pár miestností, kde schováte naozaj čokoľvek. Suterén sa rozprestiera pod celým domom a má výmeru asi 120m2. Na medziposchodí medzi suterénom a prízemím je východ na maličký dvor, ktorý má výmeru asi 10m2. Prízemie je aktuálne najčastejšie využívaný priestor, pretože je rozdelený na kancelárie, ktoré sú dlhodobo prenajaté. Z chodby na pravej strane je samostatná kancelária a ďalej veterinárna ambulancia. Na chodbe je spoločné WC a v priestoroch operačnej sály sa kedysi nachádzala kúpeľňa. Dokopy majú oba priestory asi 50m2 a to isté, je na druhej strane chodby. Aktuálne sú tam 2 kancelárie so samostatnou kúpeľňou a WC a výmerou 40m2. Vstup do každej kancelárie bránia bezpečnostné dvere zn. Adlo a na podlahe sa vynímajú krásne drevené parkety, ktoré boli zrepasované pred 5 rokmi.


1. poschodie aktuálne využívajú majitelia na bývanie a tento nádherný priestor o výmere 106m2 vznikol prepojením 2 menších bytov. Spojením týchto bytov sme dostali 4 veľké izby, z ktorých najväčšia má výmeru až 25m2. Spolu s vysokými 3 metrovými stropmi sú tieto priestory naozaj majestátne a drevené parkety dodávajú bytom staromestský nádych. Naďalej ostali zachované 2 vstupy do tohto bytu, 2 kúpeľne a 2 WC. Na najvyššom poschodí máme 2 oddelené byty a 1 miestnosť, ktorá sa aktuálne využíva ako archív. Jeden z bytov nie je vôbec využívaný a môže z neho vzniknúť pekný 1,5 izbový byt. Susedný byt je využívaný o čosi viac a dispozične sa skladá z kuchyne, obývačky, priechodnej kúpeľne s vaňou, cez ktorú sa dostaneme do samostatnej spálne. Každé poschodie disponuje výmerou približne 106m2 a už je len na vás, na aké jednotky rozdelíte každé poschodie. V aktuálnom stave dom ponúka 11 izieb a na každom poschodí 2 kúpeľne a 2 WC. Výhodou je vlastný elektromer na každom poschodí.


Tento dom sa môže stať vašim rodinným sídlom alebo sa ponúka možnosť vytvoriť 3 bytové jednotky spolu s kancelárskymi. Pri odkúpení garáží a vzhľadom na lokalitu Starého mesta, je toto ponuka s veľkým potenciálom. Cena nehnuteľnosti je 640 000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak sa vám ponuka páči, neváhajte ma kontaktovať na čísle 0911 337 969

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
400 m2
Balkón:
nie
Energetický certifikát:
neuvedené
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Bc. Ladislav Šosták
  • rusr

Bc. Ladislav Šosták

CHRO spoločnosti - Personálny riaditeľ Diamond Reality. Ako realitný maklér vykonáva realitnú činnosť cez spoločnosť Diamond Reality Šosták s.r.o., IČO: 52 963 268

  • Slovensky
  • Česky
  • English
18x
Maklér mesiaca:
18x

Volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti