spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE MESTA, HLAVNÁ ULICA

Interné ID: 31762
Ulica: Hlavná
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
Iné:
3 500 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúka na prenájom obchodný priestor v úplnom centre mesta, len 20metrov od Dómu sv. Alžbety.

>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/SCxXp7velJM

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=a3DJ2WkpbLr

Celý priestor má výmeru až 260m2 a skladá sa z hlavnej obchodnej časti o výmere 150m2, ktorá môže ideálne poslúžiť ako priestor reštaurácie či inej gastro prevádzky. V zadnej časti priestoru sú kuchynské priestory, šatne, sociálne zariadenia a ďalšie priestory na skladovanie tovaru. Zásobovanie je možné priamo z dvora, kam sa dostanete z Mäsiarskej ulice. K dispozícii je vo dvore aj priestor na parkovania vášho auta.

Celý priestor je nezariadený a pripravený na vaše nápady. Priestor si môžete upraviť podľa seba a splniť si tak sen o vlastnej, úspešnej prevádzke. Nemusí to byť vyslovene gastro prevádzka, je to úplne na vás. Priestor vám ponúka široké možnosti využitia. 

Priestor bol kedysi dlhodobo využívaný ako Bagetéria, kde sa pieklo vlastné pečivo a ľudia si mohli vychutnať dobroty priamo v reštauračnej časti. V celom dome sú na prenájom aj byty a kancelárie, ktoré môžu dokonale zapasovať vášmu biznisu. Predsa niekde potrebujete riešiť administratívu, ale usadiť klientov. Možno vaši zamestnanci dochádzajú do práce z ďaleka a určite by ocenili možnosť bývania priamo v objekte. 

Z výkladu je výhľad priamo na Dóm sv. Alžbety. Myslíte, že existuje lepšie miesto pre reštauráciu či predajňu? Práve na tomto mieste sa počas dňa združuje obrovské množstvo ľudí a vy ich určite chcete mať vo svojej novej reštaurácií.

Cena prenájmu: 3500eur/ mesiac + energie

Depozit: 1 mesačný (3500eur)

Len si to predstavte, mať vlastnú reštauráciu s výhľadom na Dóm sv. Alžbety. To je paráda. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na číslo 0911 337 969.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
260 m2
Úžitková plocha:
260 m2
Balkón:
nie
Energetický certifikát:
neuvedené
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Bc. Ladislav Šosták
  • rusr

Bc. Ladislav Šosták

CHRO spoločnosti - Personálny riaditeľ Diamond Reality. Ako realitný maklér vykonáva realitnú činnosť cez spoločnosť Diamond Reality Šosták s.r.o., IČO: 52 963 268

  • Slovensky
  • Česky
  • English
18x
Maklér mesiaca:
18x

Volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti