spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

NA PREDAJ RODINNÝ DOM NA ALEŠOVOM NÁBREŽÍ, KOŠICE - SEVER

Ulica: Alešovo nábrežie
Obec: Košice-Sever
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
330 000 €

Popis nehnuteľnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj rodinný dom vo vynikajúcej lokalite, len pár metrov od Národnej banky, na ulici Alešovo nábrežie. 

>>>VIDEOOBHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/IGyMPDH7Znk

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=L6QsvAJqHbL

Rodinný dom bol postavený v 30. rokoch minulého storočia a od tej doby sa dedil z generácie na generáciu jednej rodiny. V roku 1985 prešiel rekonštrukciou, avšak dnes už môžeme povedať, že sa jedná o pôvodný stav. Je však potrebné vidieť veľký potenciál tejto stavby. Hlavne z hľadiska dispozície a lokality, ktorá patrí medzi top v rámci Košíc a nie každý deň sa tu objaví rodinný dom na predaj. 

Veľkosť celého pozemku je 279m2 a z toho zastavaná plocha domu tvorí 120m2, takže veľkosť pozemku okolo domu predstavuje niečo okolo 150 m2, čo je na centrum mesta dostatočný priestor na výbeh, či grilovačku s priateľmi. Okrem toho je na pozemku aj veľká murovaná garáž. 

Samotný dom má 2 podlažia a podkrovie, ktoré je tak vysoké, že by sa bez problémov dal zobytniť aj tento priestor. Do podkrovia vedú schody priamo zo vstupnej chodby prízemia. Prízemie je v podstate hlavnou časťou domu, ktorú tvorí vstupná chodba, spomínaný vchod na povalu a suterénu, kúpeľňa a 3 priestranné izby. Z jednej z nich sa dostanete na vyvýšenú terasu o veľkosti 20m2, z ktorej máte výhľad na zvyšok pozemku. Suterén sa rozprestiera pod celým domom a výška stropov v suteréne je tak veľká, že je možné celý suterén zobytniť. Výška stropov v hlavnej časti dosahuje vyše 3 metrov a krásne zväčšujú priestor. Do suterénu je prístup aj z vonkajšej strany. 

Tento rodinný dom je postavený z tehál a úžitková plocha každého poschodia je 100m2. Je to ideálna možnosť bývať v širšom centre mesta a vlastniť rodinný dom s vlastnou záhradou. Navyše je možné využiť podkrovie a mať miesto 3 izbového domu napríklad 5 izbový. Čo sa týka lokality, umiestnenie domu je v jednosmerke na Alešovom nábreží, len 170m od Národnej Banky, cez cestu pretaká Mlynský náhon a do centra mesta je to pešo 15minút. 

Cena nehnuteľnosti je 330 000 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, tak ma neváhajte konktatovať na číslo 0911 337 969

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
279 m2
Úžitková plocha:
250 m2
Počet podlaží:
3
Garáž:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
Terasa plocha:
20 m2
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
100 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Bc. Ladislav Šosták

Bc. Ladislav Šosták

CHRO spoločnosti - Personálny riaditeľ Diamond Reality. Ako realitný maklér vykonáva realitnú činnosť cez spoločnosť Diamond Reality Šosták s.r.o., IČO: 52 963 268

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • rusr
16x
Maklér mesiaca
16x

Volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti